Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rendőrségen kik kapnak...

A rendőrségen kik kapnak jelöletlen autót?

Figyelt kérdés
Én a nyomozói szakra szeretnék menni, és ott írja hogy civil egyenruhás szolgálat van de azt nem hogy jelöletlen kocsit kapunk -e?

dec. 23. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Egy biztos. Ha alkalmas lennél nyomozónak, nem itt érdeklődnél.

Főleg nem ilyen ovis szintű kérdéssel.

Nőj föl.

dec. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és segítőkész válaszodat. Csak azt nem értem ha nincs mondani valód akkor minek kommentálsz ide?
dec. 23. 17:10
 3/10 A kérdező kommentje:
Te most büszke vagy magadra? Hát jól megmondtam tutit. “Nőj fel”, ki vagy te itt? Legálabb felvállalnom a nevet nem úgy mint te.
dec. 23. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

#3 "Legálabb felvállalnom a nevet"


Nem #1 vagyok, de most komolyan... szerintem ilyennel nem kéne feszíteni, mikor a neved az, hogy "BBThzz_". Attól, hogy ez ki van írva, attól még nem vagy kevésbé anonim.

dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan milyen jelöletlen autóra gondolsz? A pofátlanító jelöletlen autót nem nyomozók kapják hanem a közlekedési járőrök. Nyomozók kapnak civil szolgálati kocsit viszont ott nincs kékvillogó hanem csak egy vagy a sok autó közül.
dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a civilek tudják, hogy melyik egység milyen autót kap a rendőrségen.

Ezért értelmetlen ezeket itt megkérdezni.

dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Te tényleg a céges kocsi miatt mennél rendőrnek?

A tanárok után kb. a második leginkább lenézett közszolga.

dec. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne a kocsi miatt legyel rendor.

A magyar rendorseg nem valami bokezu a rendorautokkal. Egy rendor ismerosom mondta hogy nincs sajat rendorautoja hanem mikor bemegy a kapitanysagra akkor azt az autot viszi szolgalatba ami epp ott van.

Az amerikai rendorok viszont hazavihetik az autot mert latom hogy bizonyos hazak elott ott parkol rendszeresen a rendorauto mikor nincsenek szolgalatban.

dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: Ráadásul nem attól lesz egy válasz, vagy vélemény relevánsabb, hogy tartozik-e hozzá név.
dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia. Igen. A nyomozóknak civil autójuk van legtöbb esetben, de ez nem jelenti azt, hogy nem vezethetik a csíkost is. Igazából attól függ melyik szabad éppen. A csíkos a járőr autó így ha csak egy van belőle akkor marad a civil. Mindenhol máshol van. Meg nem mindegy mire használja az illető.
jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!