Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Crunch GTS autós hangszórócsal...

Crunch GTS autós hangszórócsaládról vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

GTS62

GTS6.2W

GTS6.2C


A három együtt menne a kocsiba (kalap tartó, hátsó és első ajtó). Megéri az árát, vagy inkább drágább kellene? Mennyire szólnak szépen? Neten nem találtam túl sok mindent...


2002 Volvo S60 az alany. Jelenleg S60R hangszórók vannak, nem szól rosszul csak hát nem egy mai technika, többre vágyom meg már kb szét van hajtva :D

Fejegység Pioneer DMH-A240BT, erősítő Audio System Carbon 240.4



dec. 24. 23:11
 1/2 feri 45 válasza:
79%

Kedves Barátom! Az elektroakusztikában ismerünk phszichoakusztikát. Ez a tudományos terület olyan akusztikai jelenségekkel foglalkozik, ahol az egyén másképpen hall hang jelenségeket, mint ahogyan az fizikailag elhangzik.Vannak személyek, akik sok jelenséget így érzékelnek.

Bocsáss meg, de nem tudom, hogy Te milyen phszihés egyéniség vagy. Ezért nem tudok (és szerintem más sem) konkrét hangszóróról véleményt mondani. Ami nekem jó, az lehet Neked rossz!

Ennek ellenére javaslom, hogy próbálkozz a jelenleginél szélesebb frekvencia sávú és nagyobb teljesítményűvel. Üdv:H.F.

dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vegyél normáis kocsit
dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!