Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan forgalmi vizsgabizto...

Van olyan forgalmi vizsgabiztos, akit meg lehet kenni jelenleg?

Figyelt kérdés
Elég jól vezetek de forgalmi vizsgán annyira stresszelek hogy sosem sikerül. Ismertek olyan vizsgabiztost akinek ha fizetek ad mondjuk két lehetőséget és nem buktat meg az elsonel?
dec. 30. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nincs. Aki nem tud uralkodni magán, takarodjon a közutakról.
dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Senki sem buktat még csak úgy. Senki sem buktat meg az elsőnél sem, ha nem muszáj. Nem a vizsgabiztos dönt róla, hogy átenged-e. Neki ott van a papír, a papíron rajta van minden feladat és hibalehetőség. Minden hiba osztályozva van, hogy hány hibapontot ér. Ha eléred a pontszámot, megbuksz. Ha nem, átmész. Erről nem a vizsgabiztos dönt. Rajtad múlik. Teljesen mindegy, hogy mennyire jószívű az vizsgabiztos, a hiba akkor is hiba.
dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha jól vezetnél, akkor a stressz nem tudna kizökkenteni.
dec. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát azt nem tudom, megkenni meg lehet-e de én ismerek olyat, aki nem vesz észre semmit az ismerőseinek. Pl. a lánya szerelmének, meg ilyeneknek.
dec. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
15%
Jelen helyzetben...? Konkrétan az összeset. Nekem annak idején el sem kellett mennem a forgalmi vizsgámra.
dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Thunderfairy ***** válasza:
91%
És utána úgy mész ki az utakra hogy valójában nem is vezetsz elég jól? Van egy haverom akinek nincs jogsija. Őt mindig megbuktatták a vizsgán. Azt mondták állitolag a vezetőin neki meg a többieknek, hogy az autó egy guruló koporsó. Miért? Mert sosem tudhatod hogy mikor lesz baleseted. Igy akarj csalással átmenni a vizsgán, hogy az életed mulik rajta hogy átmenj becsületesen. Én biztos hogy ilyen dolgot nem csalnék el. Itt egy kisebb hiba élesbe nem megbukást hanem halált jelent. Létszives gondolkozzál már egy kicsit.
dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten van rá lehetőség néhány iskolánál, viszont ha nagyon gáz vagy akkor a borravaló ellenére sem engednek át!
jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vajon az az ember, aki "elég jól vezet" 🤪 miért tesz föl ilyen kérdést?
febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: magas a bukási arány és gondolom be akarja magát biztosítani.
febr. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!