Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kedden forgalmi vizsgám lesz...

Kedden forgalmi vizsgám lesz és nagyon félek! Valami tipp?

Figyelt kérdés
Magától a vezetéstől és a forgalomtól már egyáltalán nem félek. Attól rettegek hogy beül mögém a vizsgabiztos aki minden apró mozdulatomat figyeli és azt várja mikor rontok el valamit. Tudtok adni valami tanácsot, hogy hogyan győzzem le ezt a félelmet a vizsgáig? Valamint hogyan lehetek szimpatikus a vizsgabiztosnak? Hogyan öltözzek fel és hogy szólítsam meg?

dec. 1. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ha szerencséd van, majd beszélgetni fognak és akkor megnyugodsz valamennyire, nálam ez volt, izgultam de pár vonallal átmentem elsőre.
dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
boritékba 20-as xd
dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Öltözés: nekem azt mondta az oktatóm, hogy picit elegánsan, mint bármilyen vizsgára tenné az ember. Nem kell talpig pucc, de azért a vizsgabiztosok általában régimódiak.

A cipő viszont az legyen, amiben egyébként is jársz vezetni, ne elegántos (ha nő vagy, pláne ne magassarkú), mert nem fogod érezni a pedálokat.

Megszólítás, magázás! Légy udvarias. Nekem az oktatóm azt mondta, ha kezet nyújt, akkor nyilván kézfogás, de van amelyik csak a nevet kérdi, azzal nem kell parolázni. De ilyesmit érdemes megkérdezni az oktatódtól, ő ismeri az ottani vizsgabiztosokat.


A vizsgabiztos egyébként nem nagyon szól bele általában, max hogy menj el valamerre, de általában az oktatód utasít. Amíg nem mondja azt, hogy állj félre, ne érdekeljen az se, ha hibázol, korrigálj és menj tovább. Ne feszülj rá a hibára, ha nem tette szóvá, nem buktál meg. Ez a lényeg.

dec. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Akkor volt rajtam nyomás amikor gyakorlatlan voltam , megbuktattak . Saját autót vettem sokat vezettem fél évig , átmentem rögtön .
dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Az a tipp, hogy ne félj! Tudom könnyű mondani, én is így voltam vele, aztán úgy mentem vizsgára, mint ha csak sima gyakorlati óra lenne, és nem érdekelt semmi.
dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%

Én is ideges voltam, de ez természetes.

Úgy voltam vele, hogy vagy sikerül vagy nem. Nem gáz.

Lefulladtam párszor, de ezt nem vették hibának.

Próbálj nyugodt lenni. Például: nagyon figyelj a Stop táblára, állj meg ne úgy mint a legtöbb vezető.

Nagyon figyelj a sávváltásra, nehogy elhibázd, nagyon figyelj a gyalogosokra, időben lassíts ha átkelőhely felé közelededsz.

Átmentem elsőre, később oktató is lettem

dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
14%
Előtte csapd ki! 🍆👌💦🚬
dec. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
Egy feles pálesz meg egy frontin előtte. Nekem működött.
dec. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Sajnos megbuktam.
dec. 5. 20:34
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem baj, tanulj belőle, majd át fogsz menni.

Tudok olyat, aki kétszer is megbukott ugyanannal a Stop táblánál nem állt meg ahogy kell.

Semmi baj!!

dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!