Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez csak egyszeri szerencse volt?

Ez csak egyszeri szerencse volt?

Figyelt kérdés
Tavaly tavasszal vettem egy 535-ös virago-t 800 euróért, és egy héttel később eladtam 1500 ért. Eredetileg nem állt szándékomban az eladása, de ha ennyit ajánlottak érte akkor elfogadtam. Kicsit vérszemet is kaptam, hogy milyen jó üzlet ez, egyetlen hét alatt 600 eurót kerestem, és azóta folyamatosan bújom a motor hirdetéseket, de közel egy év alatt nem találtam másik jó árú használt motort. Kicsit bánom is, hogy eladtam, mert még egy olyat nem találtam, és nem is motoroztam.

jan. 1. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan élnek ebből. Meg kell tanulnod a kilóméteróra visszapörgetését, és beindul az üzlet.
jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ritka mikor valamit áron alul adnak, mert nincs tisztában az értékével, meg van szorulva, vagy csak eladni akarja, nem árulni hónapokig. Bár igaz, hogy fellendülőben van a motorozás, de még mindig drága hobbi, és a jogsi sem olcsó, szóval szűk a piac. Az én motoromat is 3 hónapja árulták, mikor jelentkeztem rá. Lehet kereskedni sok mindennel, ha tudod honnan szerezheted be olcsón. Van ismerősöm aki árverésekre jár.
jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Ez csak egyszeri szerencse volt?"

Igen, mivel te magad leírtad hogy az volt.

jan. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
pff :D
jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerencséd volt. Én is baromi szerencsésen vettem motort, szerintem nem is gondolta komolyan az eladó, hogy komolyan gondolom, hirdetve sem volt, 3 nap múlva vissza is vette volna, nem adtam. 1 évvel később minimum másfélszeres áron eladhatta volna.
jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a helyedben az olcsón vett motort nem eladtam volna drágán, hanem ráköltöttem volna a szervizt, ha szükséges és élvezném azóta is.
jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Mostani fejjel én is azt csinálnám, csak akkor azthittem, hogy milyen jó buli ennyi pénzt keresni, és gondoltam hamar találok majd új motort. De már 1500ért sem találok olyan állapotú virgácsot, mint amit eladtam.
jan. 1. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Nem hát, főleg ebben a covid utáni időszakban, amikor felfújódott a használt piac is, ugyanis aki újonnan akarna venni, annak is adott típusra/színre/stb. olyan várakozási időt mondanak, hogy az is használtat vesz, aki újat akart.

Nem csinálok titkot belőle, japán 600 köbcentiset vettem 800 ezerért, ma az enyémnél sokkal többet futott, sokkal rosszabbul kinézőbbeket adják 1,2M-ért, de láttam már majdnem 2M-ért is hirdetve, pedig se ABS, se semmi. Ráment bő 300 ezrem nagyszervizre az első évben, de még így is baromira megérte, vissza nem adnám, el nem adnám, van egy jó motorom.

jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát belefutottál egy balek eladóba (vagy vevőbe), nyilván az internet korában ez már csak szerencse és nem mindennapos
jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!