Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egr kiiktatás után megolvadt...

Egr kiiktatás után megolvadt izzítógyertya lehetséges ?

Figyelt kérdés

Egr hibával vittem szerelni az autom:

Szerelőm szerint Egy fix állásra kell állítani az Egr folytószelepét és kiírni az agybol és nem lessz gond az Egr-el többé.

a szerelés megtörtént, de nem lett kiírva a motor vezérlőből a hiba mert nem volt hozzá eszköz, eltelt egy pár hét és

oda vezetett ez a dolog hogy túlmelegedett egy izzítógyertya és megolvadt, "a szerelőm szerint"

majd kárt tett a hengerfejben ez lehetséges?


(A motor egy nagy generálon átesett kb 5000km-el ez előtt és akkor cserélve lett az összes izzító gyertya)



jan. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

A szerelod mindket kerdesben egy inkompetens barom, nulla szakmai tudassal. A kiirt EGR olyan kipufogogaz erteket ad majd, hogy paros labbal repulsz a muszakirol. Eletemben nem hallottam meg megolvadt izzitogyertyarol.

Keress normalis szerelot (megfelelo eszkozokkel, diagnosztikaval), ne a baratod legyen, vagy a bacsi a garzssoron.

jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt hogy a izzógyertya megolvadjon, akkor már a szelepnek kakukk lenne.
jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mint irtam megolvadt szerinte az izzitógyertya és kárt tett a hengerfejben azon belül nem lett részletezve de a szelepek is oda tartozhatnak.
jan. 4. 20:26
 4/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
77%
Mint írtuk, ő nem egy kompetens szerelő, hanem egy barom. Keress egy autószerelőt.
jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kuncsaft az igazi, akármit lehet neki mondani mert mindent elhisz, nem ért hozzá és annyit fizettetnek vele amennyit éppen nem szégyelnek.
jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezelött 30 éve az 1-es Golfomban is elolvadtak az izzítógyertyák.Valami török szarok voltak...De nekem nem emlékszem, hogy a motor tönkrement volna.Eladtam új gyertyákkal.
jan. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!