Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért probléma sok embernek,...

Miért probléma sok embernek, ha valaki nem vonal közé áll?

Figyelt kérdés

Rengetegszer látom a városok Facebook csoportjában, hogy lefotóznak/feltesznek valakit aki nem két vonal közé parkol be, hanem vonal fölé.

De ez miért olyan nagy probléma sok embernek?

Én se szoktam sokszor figyelni, így gyakran állok meg vonal fölé, de olyan is előfordult már, hogy siettem, nem volt kedvem merőlegesen beállni, így csak megálltam keresztbe 3 helyre.

És nem azért, mert félek, hogy rányitják, igazából az nem is érdekel, egyszerűen csak nem tartom magam ennyire fontosnak, hogy most szépen betegyem a csíkok közé az autót.

De azt nem értem, hogy ez miért olyan nagy dolog sok embernek, hogy ezt meg kell nézni, meg fel kell tenni? Tényleg van az ilyesminek hírértéke? Vagy mi szól az ilyen fotók mellet? Engem nem zavar az se ha lefotóznak, félreértés ne essék, de valakinek tényleg ez okoz örömet?



jan. 11. 07:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahol végtelen üres hely van ott mindegy, de ahol amúgy is kevés hely van ott igazán nagy parasztság 2 helyet foglalni.
jan. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%

Én ha ilyet látok, akkor valószínűnek tartom, hogy valaki mellette álló is csámpásan állt be, csak elálltak mellőle az autók.

Csak vannak az ilyen megsavanyodott, összeesküvés-kutatók, akik személyes terrornak gondolnak bármit, jóindulat, pozitív életszemlélet egy hajszálnyi se.

jan. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
47%
Témától függetlenül, hagyd el ezeket a csoportokat. Nagyon mérgező közeget alkotnak. Az egyik legnagyobb táptalaja az otthon unatkozó vagy/és frusztrált magyarnak ahhoz, hogy megmutassa Ő valaki, mindegy hogy egy megosztó témában melyik oldalon foglal helyet.
jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
Nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban, ugye...?
jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
Na pont ilyenek, mint a 4-es. 😂
jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

"De ez miért olyan nagy probléma sok embernek?"

Mert ha olyan helyen foglalja el ahol így az utolsó parkolóhelyek egyike nincs szabadon elég nagy bunkóság.

Amúgy meg ennyire tapló aki ilyet csinál vagy ennyire életképtelen hogy két vonal közé sem talál be?

jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Mert a keresztbe parkolók miatt nem fog jutni valakinek hely, ha megtelik a parkoló.


Az, hogy még büszke is vagy rá, hogy lusta vagy normálisan a kijelölt parkolóhelyre beállni, az sokat elmond rólad.


Én külföldön élek, itt kapod a 30-40 ezres büntetést, ha nem sikerül a vonalak közé állni.

jan. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

"egyszerűen csak nem tartom magam ennyire fontosnak, hogy most szépen betegyem a csíkok közé az autót."


Fordítva ülsz a lovon. Ez nem rólad szól, hanem a többi embert akadályozod a lustaságoddal.

A többi embert nem tartod fontosnak, ha otthagyod az autódat, mint kutya a szaharát.

jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Extrém eset: te valami csoda folytán beálnál a két vonal közé párhuzamosan, és jobbról balról mindegyik kocsi, egyik orral, másik tolatva beáll a kettőtök közötti vonalakra. Te, hogy fogysz bemászni a kocsidba? Többnyire sehogy, max a csomagtartón keresztül.

Ezen kívül az sem egy rossz pont, ha nem b@sszák neki a kocsimnak az ajtót, mert van elég hely.


("Én se szoktam sokszor figyelni, így gyakran állok meg vonal fölé, " megj.: azért állítod ezt, mert, nem tudsz parkolni! )

jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 veterán vas ***** válasza:
100%

Mondom az ismerősöm esetét.

Társasház, belső udvarral, csak az ottani lakosok használhatják.

Nincs személyre szóló terület, mert érkezés szerint állnak be, de mindig van hely hiszen 20 autó befogadására készült, és a társasházban 16-18 között mozog az autók darabszáma.

Aztán néhány lakó elkezdte figyelmen kívűl hagyni a felfestést, és csakúgy "kényelmesen" lerakták az autókat. Mikor késő este a barátom megérkezett (mint a 18.autós) már nem talált helyet.

Persze, mindenki a másikra mutogatott, nem lehetett tudni ki indította el a dominó-elvet.

Az egy dolog, hogy ők megoldották, mert felfestették a rendszámokat, és belevették a társasházi alapszabályba.

Na de egy közterületi parkolóban.............?🤔

jan. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!