Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aston Martin, Alphatauri,...

Aston Martin, Alphatauri, Alfa Romeo csapatok vált nevet?

Figyelt kérdés

Alfa Romeot biztosra tudom, hogy míg Audi felkèszűl a Formula 1-re addig Sauber nèven versenyeznek. Olyat olvastam, hogy az Aston Martin istálló is új nèvre vált mint anno a Racing Point 2020 vègèn.

Alphataurinál kiszivárgott a Racing Bulls csapat nèv, de erről mèg nem olvastam cikket, hogy az lesz-e. Vajon mely hírek igazak, ès mik lettek hívatalosan kijelentve?



jan. 12. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sport kérdés lenne.!!
jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
AM marad. Másik kettő vált. Nem Sauber lesz, a Stake/Kick névadó szponzor lesz. Az Alpha Tauri nem Racing Bulls lesz.
jan. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aston Martin nem változik

Az AlphaTauriból Alphatauri Racing Bulls lesz

Az Alfa Romeo neve meg folyamatosan változik majd futamonként a Sauber/Kick/Stake F1-ből. (Ennek az az oka állítólag, hogy a Stake egy szerencsejáték-hálózat is, és bizonyos országokban törvényileg tiltott a szerencsejáték nyilvános hirdetése...)

jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!