Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Diesel autó 3 rettegett...

Diesel autó 3 rettegett alkatrészei közül, ha az úton valamelyik bedöglik, azonnal megáll az autó és nem megy tovább? Porlasztó, Kettős tömegű lendkerék, Magasnyomású olajszivattyú

Figyelt kérdés
Ha nem hal meg az autó azonnal, melyiknél milyen tünetek lesznek? Köszönöm

jan. 14. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Nekem most ment tönkre az EGR meg a porlasztó is a kis diesel autómban, én boldogan jártam vele anélkül, hogy észrevettem volna bármit.

Csak onnan derült ki, hogy gond van, hogy el szerettem volna adni és az egyik érdeklődő mondta, hogy ő ezt nem veszi meg, mert ez is meg az is rossz - elvittem szerelőhöz és tényleg.


Szóval már én is lehetnék a kérdező, a “Csóróvagyok” stimmel 🥲

febr. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12...én hálát adok az égnek hogy jött egy h.ye és megvette a diesel Renault kombim. Előbb a porlasztó tojt be, utána a dpf szűrő kezdett xarakodni. Eladtam a gexibe.
márc. 3. 09:09
 14/14 A kérdező kommentje:
Csak a sima egyszerű szívó benzin! Semmi mást nem szabad venni!
márc. 3. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!