Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan élted meg amikor...

Hogyan élted meg amikor elkezdtél autót vezetni a jogsi után?

Figyelt kérdés

Decemberben lett meg a jogosítványom és februárban fogok elvileg kapni egy autót a családtól.

Még mindig furán érzem magam, hogy oktató/felügyelet nélkül egyedül fogom intézni az ügyeim a kocsival.


Egyszerre vagyok nagyon lelkes és félek is valahol tőle. Ez normális?



jan. 16. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Az ismeretlen dolgoktól félni normális dolog, először óvatosan, lassan vezetsz és nem lesz baj.
jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól, úgy mentem vezetni hogy a tanfolyam vége felé vizsga után vettem egy VW Golfot . Viszonylag jó vétel volt . Hajbalba elhajtottam várost jártam, lett rutin, aztan vizsga amin rögtön átmentem . Alig vártam hogy átvegyem a kártyát .
jan. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen, úgy hívják, hogy felelősségtudat. 😃

Az életben lesz pár ilyen, kicsit ilyesztő, hogy neked kell valamiért felelősséget válallni, és jó, ha tartasz tőle. Akikben ez nincs azok barmolják el széles vigyorral a dolgokat teljes magabiztossággal. 😉

Ha a lelkesedés mellé társítasz egy pici odafigyelést nem lesz semmi probléma.

jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Én elloptam apám verdáját,de nem féltem. Menő volt
jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Par hetig csak ugy vezettem hogy valaki ult mellettem, aztan elengedtek vele a varosba es igy tovabb. Sajat autom nem volt, csak evekkel kesobb mikor tudtam venni egyet magamnak.

Nem ereztem furanak igazabol. Orultem neki hogy busz nelkul is eltudok jutni valahova. A legtobb esetben nem kaptam meg az autot sajat celra mert apam nem akarta tankolni azert hogy en furikazzak vele, nekem meg nem volt penzem, szoval tobbnyire akkor vezettem mikor mentem apammal vagy anyammal valahova.

jan. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

1996-ban volt, meglett a jogsim, rá 1 hétre már egy postás barkasban nyomtam az V. kerületben....

Unokatesóm fantasztikus ötlete volt, mondta tud egy tuti állást nekem, raktárost. Na ott nem volt felvétel, csomagosnak meg annál inkább....


Azon csodálkozom, hogy nem törtem sz.rrá a környék össze boltját, autóját.

jan. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég szarul. Jogsi után évekig nem vezettem. Majd egyik napról a másikra nekem kellett vwzetni a céges furgont, mert a sofőr kidőlt. Hirtelen el sem tudtam indulni vele 😅 parkolásról nem is beszélek. Hamar belerázódtam viszont.
jan. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy pár napig fostam nehogy hülyeséget csináljak, aztán hamar belejottem.
jan. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem már akkor meg volt az autóm amikor még el se kezdtem a jogsit. Persze nem vezettem. Amikor le vizsgáztam másnap be mentem az okmányirodába meg igényelni a jogsimat, haza buszoztam és már ültem is be az autóba. Kb egy hétig volt bennem a para hogy nincs mellettem senki. De ha félsz akkor kérj meg valakit akinek van jogosítványa hogy üljön be melléd vezetni. Ha rövid távokat mész ahol gyér a forgalom akkor menj egyedül. Vagy menj ki este vezetni akkor sincs annyi autó…
jan. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Eleinte nagyon furcsa és izgulsz. Aztán annyira természetes lesz mint amikor leülsz kakálni.
jan. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!