Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen teljesítményű?(Amper)el...

Milyen teljesítményű?(Amper)elosztót vegyek az autóm szivargyujtó ajzatába hogy egy 200 wattos fűtőtestet elbirjon ?Szakít kérdeztem 20ampert mondot!!A szivargyujtó ajzatból működik!De nekem szükségem van az elosztóra!!!

Figyelt kérdés

#Szivargyujtóaljzat Elosztó
jan. 21. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Na oszt általános iskolában nem kellett volna figyelni? Egy egyszerű osztást nem tudunk megcsinálni? Nem értünk hozzá, de kókányolunk, aztán meg kigyullad az autó...
jan. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 qkker1 ***** válasza:
100%
Azért a szivargyújtó vezetékét sem ártana megnézni, hogy elbírja-e a 20A-t! Vagy majd tűzzel jelzi, hogy túlterhelted.
jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2-nek!! márkaszervizbe megkérdeztem terhelhetem az ajzatott 200 wattal azt mondták igen!! gyárilag !30 Ampres bizti van benne igaz erről megy rádió,belső világítás is akkor a vezeték csak birja
jan. 21. 18:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Na hogy akkor mi bajom szerintem 20A elosztó nincs!!
jan. 21. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!