Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik négyévszakos gumit...

Melyik négyévszakos gumit választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Négyévszakos gumit keresek a kocsimra, 205/55 vagy 215/50 R19 méretben. A Continental Allseasoncontact 2 és Michelin Crossclimate 2 gumikat néztem. Ami számomra fontosabb az a gördülési ellenállás és a zaj, viszont minimálisat beáldoznék belőlük, ha valamelyik gumi jóval jobban teljesít egyéb téren, mint a másik.

Szerintetek melyik lenne a jobb választás? Van tapasztalatotok valamelyikkel?

A választ előre is köszi!



jan. 27. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
A 4 évszakos gumi télen is csúszik meg nyáron is. Volt már soha többet. Nyári gumi-téli gumi.
jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért szeretnék négyévszakosra váltani, mert már beváltak számomra, előző kocsimon Crosslimate volt, utána pedig Vredestein Quatrac, viszont kocsit váltottam így erre is négyévszakosat szeretnék. Tapasztalatom szerint prémiumabb négyévszakosat érdemes venni és azok hozzák legalább a Hankook és társai téli-nyári szintet.
jan. 27. 15:25
 3/14 anonim ***** válasza:
28%
Én évi 10ezret megy ebben van pálya is. Csak télivan rajta folyamatosan.(De nyilván nem a legagyibb). Nem volt még gond, de télen nagyobb szükség van a tapadásra, nyáron pedig szoktam gyorsan menni, de kanyarokban nem feszegetem a határokat. Így tökéletesen megfelel.
jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Biztos nem vennék négy évszakosat Magyarországon.
jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem vennék négyévszakos gumit.
jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Régebben én is volt, hogy használtam télit egész évben, de nyáron szeretek kicsit dinamikusabban vezetni, arra meg már kicsit nyúlósak a téliek, plusz mostmár aktuálissá vált a menetkomfort is. Tudom, hogy téli-nyári az ideális, viszont annyit nem használom a kocsit, hogy vegyek két szett alufelnit két szett gumival.
jan. 27. 16:47
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
én támogatom a 4évszakost. most ilyen van a céges autón, meg a privátra is ilyet tervezek venni. semmivel se különb, mint a többi, ha nem vagy béna. múltkor leesett 40 cm hó, a nejem mégis betudott menni vele dolgozni, semmivel se volt rosszabb, mint egy téli gumi, pedig egy kis talicska 2020-as yarison van. ma meg már olyan jó minőségűt gyártanak, nem kell tőle félni.
jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Nem, nem vehet 4évszakosat!
jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Ide pont a 4 évszakos a jó.

Nincs tél , nincs hó.

jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Én pont le..arom, ki milyen gumikon jár, de higy az osszes 4 evszakos majomnak a legnagyobb havazásban, van mindig surgos dolga, es ezzel egyutt meg ott szerencsetlenkednek a Matraba, mert a taknyos kolykenek muszaj megmutatni a havat....


Persze van letjogosultsaga, de hogy az osszes vereb a legnagyobb hoba szerencsetlenkedik, ez mar szanalom.

jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!