Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó a Mercedes A170?...

Milyen autó a Mercedes A170? Vennéd?

Figyelt kérdés

jan. 29. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bottal sem szabad piszkálni. Az utóbbi idők (mondjuk 30 év) egyik legrosszabb konstrukciója minden téren. Motorikusan, biztonságtechnikailag, stb. Nem mintha nagy Mercedes rajongó lennék, de hogy még számomra is szívfájdító azon az ipari hulladékon Mercedes logót látni, az biztos. Gyalázatos.
jan. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor passzolom
jan. 29. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
fúj, dobod el! :D mi egyszer vettünk egy a140-est, hát az autógyártás szégyene, pláne hogy mercedes. ennél már csak az audi a2 trágyább.
jan. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag ha csend van és mellé állsz hallod ahogy eszi a rozsda, ez mondjuk igaz kb. mindegyik korabeli mercire.
jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, ezeknél az autóknál még a rozsda is pozitívként lép fel
jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 varadiur válasza:
Nem annyira borzalmas autó, mint ahogy azt előttem írták :) Fura egy autó, az biztos, sok hülye megoldás van benne, pl az akksi az anyósülés alatt van, és a motor is elég idétlenül van benne, az autószerelők nem is szeretik emiatt, mert nehéz szerelni. Az automataváltós verzióknál nem az a kérdés, hogy elromlik-e a váltó, hanem az hogy mikor.. De nem egy rossz autó. Az enyém 4 éve van meg, mióta megvan durván 80ezret mentem vele, ezalatt 1 hosszbordásszíj kellett bele, cseréltem benne óracsoportot, mert meghalt, valamint központizár elektronika motort, de ez az egész nem volt több 100ezer forintnál. Rozsdálni rozsdál, ,viszont cserébe az autó fele műanyagból van.. :D Én vettem helyette 1 éve egy nagyobb autót, mert elég kicsi volt nekem, azóta ezt csak melóba használom, mert nem sajnálom a koszba,erre a célra tökéletes. De sosem hagyott még ott sehol, a motorja pedig tökéletesen működik még így durván 500.000km után is. Akkor ajánlom, ha kell olcsón egy autó, amit nem sajnálsz.
jan. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a osztály sosem volt mercedes, meg nem is lesz.
febr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 veterán vas ***** válasza:

Majdnem minden familiában akad egy fekete bárány.

Ebből a szempontból háromágúék sem kivételek.😀

febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!