Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amikor ablaktörlőt cserélsz,...

Amikor ablaktörlőt cserélsz, az egész szerkezetet cseréled, vagy csak a gumi részét?

Figyelt kérdés
jan. 31. 12:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Komplett lapatokat.

Fősulis spórólós autózós koromban vettem csak ablaktörlő gumit is, nem volt rosszabb mint egy low budget lapát, de mivel nincs magan a gumin valyat a lapat fixalasahoz, rövid időn belül elengedtem a dolgot, mivel ha belekarcolt volna a szélvédőbe a fém váza a lapátnak, az sokkal dragabb lett volna.

jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Simán használható a gumibetét is, csak sok van köztük ami fél év alatt elkezdi elengedni az élét..
jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Amióta meg van az autó (2 éve) csak egyszer cseréltem több, mint egy éve és azóta nem kellett. Szilikonos ablaktörlőm van, ami sokkal tovább bírja. Az egészet cseréltem, de lehet kapni csak betétet is, de nem hiszem, hogy egy darabig kelleni fog cserélnem. Teljesen tökéletes, semmi baja nincs.
febr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
febr. 1. 03:59
 15/18 Spenc2014 válasza:
65%
"Mivel 1000 ft körül van a lapát" LOL... azért ne abból indulj ki hogy mindenki suzukival vagy hasonlóval jár. Egy AMG-re egy lapát szett 70-80 rugó...
febr. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
#15 Talán a gyári új, de most néztem ugyanaz a márka, ugyanott AMG-re 3500 ft, ami suzukira 1200 ;) Nincs túl nagy különbség.
febr. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nekünk a Skoda fabia-hoz a két első volt 5600, a hátsó pedig 3500.
febr. 7. 02:00
 18/18 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván lehet drágábbat is venni, de van értelme? ugyanúgy szétmállik a faszba egy év után... manapság már nincs rendes gumi.. kaucsuktartalom annyira minimális..
febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!