Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezekből melyik autó kelt...

Ezekből melyik autó kelt „prémiumabb“ érzést?

Figyelt kérdés

Nagymeretu feltűnő, pöffeszkedös autót szeretnék nekem főleg ami segít a csajozásraban is


ezek megfelelo áron vannak de szerintem a mersedes túl kevés lóerős.



[link]



[link]


[link]



febr. 1. 18:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Ezek közül? Egyik sem. 2 millióért prémiumot akar. XDDDD
febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Igen magyar falurol beszélünk, szerinted itt hány ember jár 450 loerös porcheval? Egy sem

Nem is látni errefele ilyen autót!


Itt ha van egy jó kocsid egyből fontos befojásos emberként tekintenek rád, ez jönne nekem jól mert válalkozó vagyok és jo benyomást szeretnek tenni

febr. 1. 19:03
 3/22 anonim ***** válasza:
63%

Ezekkel? 🤔 😃

El vagy varázsolva more!

Vegyél Egy rendes fokust, astrat aztán haladjunk.

febr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Aki senki, az az autóban is senki. Aki valaki, az a buszon is valaki.
febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Milyen tevékenységet csinálsz? Egy Ducatoval lehet befolyásosabbnak tűnnél, de az is más árban van. :D
febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól leszel valaki, hogy lefingott prémiumot hajtasz...
febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 dirtboy ***** válasza:

Milyen jellegű a válalkozás ha nem titok?


Igazuk van a többieknek abban hogy a sikerességet nem ezek az autók muatatják meg hiszen nem képviselnek magas árat.Egy sikeres válalkozó újatóval jár nempedig 17-18éves vasakkal. Ha idősebb autó akkor oldtimer mert arról tudja az ember hogy gyűjtői darab,autórajongó vagy vagy van stílusod, de így ezekel a típusokkal csak simán azt látják nincs pénzed újabb típusra.

febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#3 figyelj nem akarlak megbántani de valami ople vagy ford, ezek nagyon pronyó, kispénzű autók


Többiek 4-7 hogy tegyük tisztába a dolgokat


Én vagyok valaki pont ezért nem mindegy mivel jelenek meg


Szokják is mondani hogy: bizonyos szint felett nem adjuk bizonyos szint alá


Tehát hogy értsétek: ha pl professionál sportoló vagy nem teszkos piacos melegitöbe mész az olimpiara hanem adidas setben


Ha egy ócska kocsival jelenek meg akkor hiteltelennek tűnők


Az üzletben ez is egyfajta cégér


Építöipari válalkozásom van lakásfelujittasokat csináljuk itt videken bármijen munkát ki tudunk vitelezni


transzportere van már a brigádnak


De főleg a hetestől kérdezném te többre értékelsz valakit aki jár mondjuk egy új daciaval mint azt aki egy többéves de sokszáz lóerős felsőkategóriás autóval?


Enyi erővel egy 30 nm es panel garzon jobb mint egy budai villa, hiszenújab és olcsóbb fentartani


Arról nem beszélve hogy én zsebből veszem meg az autót nem hitelre villogok!

febr. 2. 01:33
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Azert 2 millat összehozni nem varazslat. Pont leszarom milyen autoval erkezik a lenyeg, hogy normalis legyen ne ilyen fellegekben jaro bekepzelt senkihazi. Az a porche pont illene a profiodhoz eleg nevetsegesen nez ki. A 20-30 literes fogyasztasra is keszulj fel te fontos vallalkozo.
febr. 2. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Ezeknek az autóknak még mindig van presztízsük. Itt inkább az lesz a baj hogy ezek a kínálat alja . Ezekből a tipusokbol, évjáratokból 4-5 millió forint egy normális példány.
febr. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!