Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nemrég volt cserélve a...

Ha nemrég volt cserélve a kerékcsapágy dobfékben, de most a fékdobot szeretném cserélni, akkor kerékcsapágyból megint új kerüljön bele, vagy fel lehet használni az előzőt?

Figyelt kérdés
Tehát 2 hónapot használt kerékcsapágyat szabad-e újra hasznosítani? Kipréselni belőle és bepréselni másik fékdobba.
febr. 6. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes mert ha nem rég lett cserélve akkor a dobot miért nem cserélted ki?
febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát, ha rossz a kerékcsapágyad, akkor te egyből a féktárcsát vagy a fékdobot is cserélni szoktad?
febr. 6. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Bár nem az egyes vagyok, de igen, ha rossz akkor cserélem. Ne mondd, hogy neked 2 hónap alatt kopott el a fékdobod. Egyébként, ha normális szerszámmal van kipréselve a csapágy, akkor simán áttehető az új dobba.
febr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nos van egy problémám, amit azt mondta a szerelő, hogy a kerékcsapágy okoz, kicserélte, kiderült, hogy nem az okozza, következő amit kipróbálok az a fékdob. Továbbiakat otthon, ha már lehúztak 50 ezer forinttal kerékcsapágyra a szerelők. Otthon nincs présem, kiütöm kalapáccsal ha kell és ha jó, jó, ha nem, akkor veszek újat. Egy próbát megér. Titeket is át szoktak verni a szerelők?
febr. 6. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen autóról beszélünk,mert a többségében nem a fékdobba van préselve a csapágy. Ezeknél meg a kerék levétele után, 1 csavart kivéve, le is jön a fékdob az agyról.
febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Titeket is át szoktak verni a szerelők?"


Én vagyok a szerelő, nem verem át saját magam :)

Esetleg ha a problémádat is leírnád, talán tudna rá valaki megoldást.

febr. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!