Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki WagonR+ 1.3 vagy...

Suzuki WagonR+ 1.3 vagy Suzuki Ignis 1.3?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a két autó között? Ti melyiket választanátok a kettő közül és miért? Melyik fogyaszt jobban?

febr. 8. 20:35
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanaz az auto, csak az Ignis meg van toldva hatul kb. 20 centivel. A a hajtaslanc ugyanaz, nem hinnem hogy fogasztasban erdemi kulonbseg lenne a ket auto kozott.
febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Wagonrből van VVTI nélküli, ami gyengébb, cserébe a váltóban a csapágy nem megy tönkre soha, ha cserélve van a váltóolaj. A VVTi-vel az a baj, hogy ugyanazt a váltót rakták rá, mint a vvti nélkülire és az a 30 lóerő különbség odavág a váltónak és a csapágya megadja magát. Bár 70 ezer +beszerelésből megvan a felújított váltó is, az sem nagy összeg ahhoz képest.

Fogyasztásra a vvtisre tudok nyilatkozni 6,5 liter körüli vegyesben, 7-8 lehet csak városban. Én a vvtit választanám, mert nem csak városban használom és jó ha van erő benne.

febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Ignisből csak vvti van. Ár/érték arányban a wagonr jobb lesz, de puritánabb és gyagibb a beltere. Ignis azért jóval drágább, de annyival jobb is érzetre.
febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! És az úttartásban van érdemi különbség a két autó között? Gondolom az autópályát próbáljam hanyagolni mindkét autó esetében.
febr. 8. 21:14
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az ignist választottam. Autobb formája van szebb a beltér nagyobb a csomagtartó. Nekem a wagon r egy guruló telefonfülkére hasonlít. Ignis jobb
febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Autopályát mé kéne hanyagolni? 93 ló van benne. Csak az a negativum autopályán hogy ugy 100-110 felett el kezd emelkedni a gogyasztás a rossz légellenállási tényező miatt
febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Én Ignissel szoktam autópályázni is jó sokat egyszerre, teljesen vállalható km óra szerint 120-nál. Így a fogyasztása nekem 7 literre jön ki. Ignis sokkal jobb mindenben, de az ára is sokkal több.
febr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6# annyira nem rossz ám a légellenállása az Ignis-nek, mint sokan hiszik. Áramvonalasitott orr rész, stb. Nem sokkal magasabb mint pl egy 206-osnak, pezso.
febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én voltam már az ignisemel erdélyben, ausztriában stb...



Mindig írtama kilómétereket és a végén kiszámoltama fogyasztást


Pl: tavaly nyáron Ausztriában voltunk, megjártuk a Grossglockner alpesi panorámaútat is, tehát volt rengeteg autópálya rengeteg hegyi út.

Autópályán általában 120-130km/h val mentünk


2600 km volt a megtett út a 4 nap alatt és 6.3l/100km lett a fogyasztás.

febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ignis mérföldekkel jobb autó.
febr. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!