Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autószerelő azt mondta...

Egy autószerelő azt mondta nekem, hogy a Suzuki Swift (a régi és az újabbak), Wagon R, Ignis nem autók, hanem csak közlekedőedények. Igaza van?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 14:41
1 2 3
 1/23 Tomcatters ***** válasza:
100%
Megítélés kérdése.. ,de szerintem összességében nincs igaza.. motorja /váltója nagyon jó.. megbízható autó ..törésteszten az ujabb swiftek már jól teljesítenek .. :)
2015. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Többre tartom a Suzukikat a francia és olasz kocsiknál.
2015. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerelő mondta, mert ha mindenki ilyennel járna, az évi egy olajcseréből és a kétévente nagyszerviből, kopó alkatrész cseréből éhen halna.
2015. nov. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Tomcatters ***** válasza:
71%
#3 telitalálat !!!! :)
2015. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%

Kinek mi. Rengeteget számít a "presztízs" ami egy BMW-ben megvan, egy Suzukiban meg nincs, pedig csak egy fiktív fogalom.


Pedig a BMW-re a gatyád ráköltöd annyit fogyaszt és annyit kell szervizelni. A Suzuki meg tipikusan az az autó hogy mindenki leszólja akinek nincs, akinek meg van az imádja.


Haveri körben is akinek Suzuki volt, az szerette, pedig régi autó volt, most új olasz autója van, folyton szervizelteti meg szidja.


Öcsémnek 2005-ös Swift van, ő is folton dicséri.

2015. nov. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Meg ja, ez a szerelős dolog is olyan, mint amikor a nyelviskolák jönnek azzal, hogy nem tudsz otthon megtanulni egy nyelvet, fizess nekik 100 ezreket tandíjra...maguk ellen persze hogy nem beszélnek.
2015. nov. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Azt nem mondta véletlenül,hogy régebbi autót kell venni mert "abban még van anyag" ?!?
2015. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16%

"Kinek mi. Rengeteget számít a "presztízs" ami egy BMW-ben megvan, egy Suzukiban meg nincs, pedig csak egy fiktív fogalom. "


Hogy lenne már egy BMW-ben presztízs? Az új kocsijaiban tényleg, de azokat nem a prolik veszik használtan százerzrekért.

2015. nov. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Olyat ne találjatok ki hozzá, amit nem mondott. Nem volt a mondókájában olyan, hogy megbízhatatlan lenne, de az igen, hogy sok suzukis ügyfele van.

A véleményével szerintem azt akarta érzékeltetni amit eddig is tudtunk és amit Szuzuki Oszamu a Suzuki cég vezére is elmondott, hogy a lehető legkisebb pénzből gyártott nagyon egyszerű autók. Szuzuki Oszamu híres spórolós és a cégét is ezen az elven vezeti.

Erről szólhat a szerelő véleménye, hogy a Suzukik azok az autók, melyek már éppenhogy elégségesek a közlekedésre, egyszerű helyváltoztató eszközök.

A másik arra utalhat, hogy egyes autóik tényleg úgy néznek ki mint egy felfordított edény.

Szerintem baja nincs a suzukisokkal és nekem sem.


Egy kis közjáték, tipikusan megjelentek azok a proli trollok (5 és 8), akik még itt is képesek bmw-t emlegetni. Kaptak szép pirosat. (a bmw-vel és a bmw-sekkel sincs amúgy semmi bajom)


Miért ne lehetne szeretni a Suzukit. Ha emlegethetek akkor már én is másik autót de csak jó példaként, egy haverom is szereti az 1996-os szakadt Mitsubishi Coltját és semmi pénzért meg nem válna tőle (az én szememben is a 90-es évekbeli kiadása ellenére sokkal jobb autó még az újabb Swiftnél is).

2015. nov. 19. 19:48
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom miért kell ezt a nyomorult Suzukit állandóan csesztetni.....ha nem tetszik ne nézd,ha a biztonság számít ne vedd(bár ez is már csak a régebbi modellekre igaz),de a helyzet az ha tetszik,ha nem,hogy egy fillérekből fenntartható,igénytelen és mégis megbízható autó!Amire van igény nem is kicsi!!


Arról meg nem is beszélve,hogy a Suzuki paletta nem csak annyiből áll,hogy van a Swift 'osztjónapot'!!Vannak más modellek is,egész komoly felszereltséggel!Úgyhogy a Suzuki nem csak a spórolásról szól!


"Erről szólhat a szerelő véleménye, hogy a Suzukik azok az autók, melyek már éppenhogy elégségesek a közlekedésre, egyszerű helyváltoztató eszközök."

Ezen kijelentés alapján 3 dolgot tudok elképzelni

1)a szerelőd egy igazi hozzá nem értő,teljesen tájékozatlan,szakbarbár!

2)egy idétlen troll!

3)mindkettő!!!

2015. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!