Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az olajteknő leeresztő csavarj...

Az olajteknő leeresztő csavarja bele tud rohadni?

Figyelt kérdés
Vagy mivel a menet is van olajos a leeresztés miatt így ez gyakorlatilag lehetetlen?

febr. 9. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Belerohadni nem nagyon, inkább megszaggatni szokták aztán jön a gànyolás.
febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Többnyire a menet olajban áll, ezért nem.
febr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Belerohadni soha, csak elég nagy átmérőjű csavarok, zömében ráadásul finommenet. M12-M14


Emelőről valaki lehúzza, azt pistike fix, hogy nem szedi ki az autó alatt hasalva egy 19-es csillagvillással...

febr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem belerohad, hanem úgy megtépik a barmok, hogy az alu olajteknő összetömörödik a réz tömítéssel, az meg az azél csavar palástjával, meg megnyúlik a menet az aluban. Olyankor kell az automata stoppos gép, vagy a fél méteres hajtószár. Ha van még egyáltalán külső vagy belső hatlap a csavaron. :D
febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem megszorult most mert tavaly nem én csináltam....10 percig szoptam vele végül rábaxtam egy nagyot a dugókulcs végére és akkor megindult....szürő lejött simán.
febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!