Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legmegbízhatóbb...

Melyik a legmegbízhatóbb benzinmotor, ami a BMW E9x szériába került?

Figyelt kérdés
febr. 9. 22:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szóval pötsköszörű nem kell, de a hat henger túl erős és drága fenntartani, meg gyűrűzni kell, stb. Inkább ne vegyél autót, ott a GreenGo meg a ShareNow, a kocsi árából évekig bérelgethetsz, tankolni sem kell.
febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11 persze, meg kívül legyen kicsi, de belól meg meg férjen el a hattagó család 3 babakocsival. :D


Olyan, mintha csillámpónit keresne. :D

febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Igazából az egyetlen dolog, ami visszatart egy erősebb autótól az az, hogy volt egy balesetem nagyobb sebességnél, amikor nem tudtam megfogni az autót.


Két utolsó válaszoló, ti mivel szelitek napi szinten az utakat, ha ennyire lenézitek a “kisebb” teljesítményű autókat, valamint személyeskedtek velem?

febr. 15. 10:11
 14/20 anonim ***** válasza:

13 nem nézem le, megvan mindennek a maga helye. Nekem van egy V8 3.5-ösöm, mára már hobbiautóvá avanzsált, 14 éve van nálam.

A 2 literes E61-emmel (diesel) csak baj volt, minden hónapra valami. Kb. 1000 euróért adtam le, örültem, hogy ennyit kaptam érte.

A szerelőm tanácsára egy fiatalabb E61-et 3 literes 6 hengeres motorral vettem, ez a napi autóm. Ez problémamentes. A részecskeszűrő lesz lassan cserés, de ezzel minden modern dieselnél számolni kell.

febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
5ös kaliberű autóhoz én is nehezen tudok elképzelni kevesebb hengerszàmot, mint a hat. Igaz eddig csak 6 hengeresekhez volt szerencsém, tehát nem tudom a négy hengeres milyen lehet benne.
febr. 15. 11:41
 16/20 anonim ***** válasza:

Én még az E34-esek idejében láttam 4 hengeres kombit begördülni a parkolóba.

Egyszerre morbid és meghökkentő volt.

febr. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#13 én voltam a másik, 68 lóerős szívó dízellel boldogan elvagyok, tele kombi, mögötte akár utánfutó, stb, de ez szinte kizárólag vidéki használat. Megbízhatóság elsődleges. Azt interpretáltam, amit reagáltál az N46 javaslatra. Persze vezettem már sok mást is ami miatt viszonylag hidegen hagy a napi közlekedés. 3-asba egy 4 hengeres motor elég autópályán is, normálisan közlekedve.
febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Aki reagált az n46 javaslatra az nem én voltam, hanem egy másik válaszoló…
febr. 15. 21:13
 19/20 anonim ***** válasza:
Jog, elnéztem ✌️
febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

18 Az is én voltam. (14/16) :)

Mondjuk benzinesben kevésnek is tartom. De E46 ban volt nekem M47 motorral, az viszont elég volt, pedig a gyengébb verzió volt. Diesel 2 liter, akkoriban napi 70 km-t mentem, ideális volt az 5 literes fogyasztásával. Bejártam vele a fél világot, majd gombokért eladtam, amikor már ott volt a vége.

febr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!