Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2105ös ladán ha túl sok...

2105ös ladán ha túl sok benzint kap a motor és emiatt beköpi a gyertyát, akkor hogy kell állítani a karburátoron?

Figyelt kérdés
keresgettem az interneten erre a kérdésre választ, de nem találtam sokmindent. ha valaki segítene azt nagyon megköszönném!
febr. 16. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
A sok motorolaj az ami beköpi a gyertyát. Nem a benzin
febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rosszul írtam bocsi! nem beköpi, hanem bekormolódik a gyertya
febr. 16. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha be kormolódik akkor ott gyujtás probléma van, vagy elvan öregedve a gyertya, esetleg nem belevaló, de a gyujtás elosztó fedélnél is lehet gond.
febr. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hetente egyszer beindítod pár percre és csodálkozol, hogy kormos a gyertya?
febr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudtam hogy ez lesz. sokszor hallottam hogy autógyűjtők is szokták csinálni, hogy beindítják a motort, gondoltam nem árt neki. most már tudom hogy nem jó, nem fogom csinálni.
febr. 17. 10:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csinálnak ilyet az autógyűjtők. Miért tennék ezt? Egy motor konzerváláshoz csak kell egy kis olajat önteni a hengerekbe, párszor átforgatni a főtengelyt és annyi. 10 évre letudva a konzerv.
febr. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van egy ismerősöm aki bálna merciket gyűjt, ő szokta ezt csinálni. neki az öt év alatt nem nagyon volt problémája ezzel a dologgal. bár az újabb szerkezet, úgyhogy nem ugyanaz a kettő
febr. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!