Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hírdetem az autóm, és már 3...

Hírdetem az autóm, és már 3 kereskedés is írt, hogy megvennék. Ilyenkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés

SMS-t kaptam 3 helyről, mondván hogy érdekli a kereskedésüket az autó, címet és kereskedés nevet is írtak.

Mondjuk picit érdekes, hogy eladóként én telefonáljak, hogy eladom.


Azoktól kérdezném akik jártak így, ilyenkor ők mire gondolhatnak? Azt szeretnék, hogy leparkoljak hozzájuk ők pedig onnan eladják és osztozunk? Vagy jól lealkudják, majd kifizetik kp-ra, majd eladják többért?


Valakinek van tapasztalata ilyennel? Mert igazából ha így maceramentesebb az eladás, lehet megfontolnám, úgyis olyan áron hírdettem, amiből én tudok engedni. Viszont ha időpocsékolás szerintetek, akkor fel se hívom őket.



febr. 24. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Honnan tudjuk mi azt, hogy ők mire gondolnak? Ha érdekel, felhívod őket és megbeszélitek. Ha nem, akkor nem. Miért minket kérdezel erről?
febr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1 Láthatóan nem téged kérdeztelek, hisz ha elolvastad, leírtam azt hogy annak a válasza érdekel aki járt már így.
febr. 24. 17:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Mind a kettő lehetőség van amit írtál...


Maceramentesebb az tuti.

Nem téged hívogatnak, nem kell az idődet arra szánni, hogy ki tudja hány vevővel beszélj, találkozz.

febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idös az elado auto?
febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

#2 De kit érdekel, hogy más hogy járt? Más szituációja hogyan érint téged? Ha valakinél kp-ra meg akarták venni, akkor szerinted az ország összes kereskedője kp-ra vásárolni akar és egyetlen egy kereskedés sem foglalkozik bizománnyal?


Minden oké a toronyban?

febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, mondd meg nekik hogy ha érdekli őket akkor jöjjenek el és megtudtok egyezni.

Persze az ilyenek úgy akarják hogy vidd el és majd ők mondanak árat egy fél napi várakozás után.

febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bevehetik bizományiba is akár, vagy meg is vehetik tőled. Ezt nyilván ár alatt, mivel ő is keresni akar rajta. Ami abszolút érthető.

Én adtam már el így kocsit, és nem bántam meg, annak ellenére, hogy ha magam adom el többet kérhettem volna érte.

Nekem megérte, hogy ne kelljen a vevőkkel foglalkozni.

Nincs hozzájuk türelmem.

febr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bemondanak egy jó árat telefonban, leutazol hozzájuk 300 km-t, aztán ott már mondanak egy 30%-kal alacsonyabb árat miután ránéztek az autóra. Mivel elbasztál az egésszel egy teljes napot, egy szabit, lemosattad a kocsit, meg egy rakást benzint így inkább belemész.
febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Ez valami ujfajta ügyeskedés. Nem hallottam még ilyet.
febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
ezer éves
febr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!