Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hírdetem az autóm, és már 3...

Hírdetem az autóm, és már 3 kereskedés is írt, hogy megvennék. Ilyenkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés

SMS-t kaptam 3 helyről, mondván hogy érdekli a kereskedésüket az autó, címet és kereskedés nevet is írtak.

Mondjuk picit érdekes, hogy eladóként én telefonáljak, hogy eladom.


Azoktól kérdezném akik jártak így, ilyenkor ők mire gondolhatnak? Azt szeretnék, hogy leparkoljak hozzájuk ők pedig onnan eladják és osztozunk? Vagy jól lealkudják, majd kifizetik kp-ra, majd eladják többért?


Valakinek van tapasztalata ilyennel? Mert igazából ha így maceramentesebb az eladás, lehet megfontolnám, úgyis olyan áron hírdettem, amiből én tudok engedni. Viszont ha időpocsékolás szerintetek, akkor fel se hívom őket.



febr. 24. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet, de én nem vennék komolyan olyat, aki arra sem veszi a fáradtságot, hogy felhívjon
febr. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat. Nekem is ezzel volt a legnagyobb bajom, hogy ha tényleg megakarják venni, vegyék a fáradtságot, hogy felhívnak vagy valami...😅


Végül vártam 2 napot és egész jó áron el is ment az autó egy magánszemélynek. Végre megszabadultam a dögtől, úgy utáltam már ezt az autót 😂😅

márc. 10. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!