Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E-titánon, ha végig csináltam...

E-titánon, ha végig csináltam az egészet,akkor vissza tudok majd menni még gyakorolni?

Figyelt kérdés

A végén lévő nagy próba vizsgára gondolok.

Megcsinálhatom többször is?



febr. 26. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen
febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze.
febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, van egy külön vizsgára felkészítő gyakorló tananyag, ahol témakörökre választva tudsz gyakorolni, és kapsz egy utánfutós plusz anyagot amit nagyon ajánlok végigzongorázni.
febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
febr. 28. 12:30
 5/5 anonim válasza:

Igen, viszont ha meglesz a jogsid utána nem enged belépni 😒

Szuperül felkészített és elsőre átmentem mindenből, de kisvárosban élek és itt vizsgáztam így sok szituációval nem találkoztam pl. autópálya, többsávos körforgalom, kapaszkodósáv, bonyolultabb városi szituációk stb. Ezért ezeket át akartam jobban rágni, és a 2 éves E-titán érvényességből még 1,5 év lett volna de tudd hogy sikeres vizsga után már nem működik.

febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!