Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A régi 20+-os Japán autók...

A régi 20+-os Japán autók szerelmesei mit szeretnek ezekben az autókban?

Figyelt kérdés
Nagy részük zabálja az olajat és nagy részük rozsdabogja. Ezekre is lehet rendesen költeni.
márc. 2. 23:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Motorfelújítás, lakatolás és máris egy jóval megbízhatóbb és olcsóbban fenntartható autód van, mint a mai túlmodernizált, túlbonyolítottak.
márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor valaki szeret valamit, akkor ott másodlagos az észérv. Ez nem csak az autóknál van így.
márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
20 éves volt a Suzukim, mikor totálkárosra törték. Egyáltalán nem fogyasztotta az olajat, és nagyon megbízható autó volt. Nem volt teletömve elektronikával, ha odaléptem neki, ugrott. Én ezeket szerettem benne.
márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ezek az autók még mindig mennek. Megnéznék szivesen 20 év múlva egy Teslát, ha addig nem égget le.
márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%

"rozsdabogja. "


Az boglya te süket.

márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Az én Toyotám fiatalabb, mert 14 éves múlt, de imádom és semmiért el nem cserélném. Tökéletes állapotban van.

Előtte egy Mazda 323-asom volt. 22 éves koráig használtam. Akkor sem rozsdásodott és nem ette az olajat.

Amiket írsz, az tömény hazugság.

márc. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
De a biztonság tekintetében alul marad nem csak a fiatalabb autóktól hanem a hasonló korú európai autóktól is. Miért kockáztatják az életüket? Csak mert megbízható?
márc. 3. 00:56
 8/32 anonim ***** válasza:
68%

SZóval felsültél, kérdező, mert eredeti kérdésedet egymás után cáfolják a válaszolók, ezért most mással hozakodsz elő.

Áruld már el, mire alapozod azt az állításodat, hogy egy Mazda, Toyota vagy Honda kevésbé biztonságos, mint egy európai autó?

márc. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%

Te honnan veszel ilyen marhaságokat?

NEm szeretik , hanem csak erre telik és nem újra!!!

márc. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
20on éves japán autok egyszerük mint a raklap. Könnyű szerelni olcso az alkatrész.
márc. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!