Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy Jaguar XE...

Mennyibe kerül egy Jaguar XE szervizelése? Drágák az alkatrészek?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszetek ezek az autók de nagyon vegyes dolgokat hallok róla és nem tudom kinek a véleményere adjak.
márc. 5. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Fillérekért tudod szervizelni. Nyugodtan vegyél egyet.
márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Unix , bárdi oldalain meg tudod nézni alkatrész árakat. Drága vagy nem.
márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olyan nímet prémiumos . régen a jaguár problémásabb és drágább volt szereltetni , de manapság a nímetek felzárkóztak a jaguárhoz sok esetben meg is előzték
márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tipikus csóró vagy, aki majmot akar tartani, de az első kérdése, hogy mennyibe kerül a banán. Érted a hasonlatot? Akinek felmerül ez a kérdés, annak nyilván nincs elég zséje.
márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat!


Utolsó, te pedig a tipikus mindenkibe is belekötök példája vagy a magyar embereknek :D


Van rá pénzem szerintem miért akarok jaguárt venni. Csak az autószerelőm azt mondja A. EGy másik autókkal sokat foglalkozó ismerősöm azt mondja B. Apám azt mondja C és gondoltam rákérdezek itt is.


Szerinted ha valakinek van pénze akkor nem érdekli, hogy mennyibe kerül szervizelni? Súgok de érdekli..... mert nem akarom feleslegesen szórni a pénzt.Illetve ha csak egy kínlódás meg nyüglődés az egész autó és a szervizelése akkor nem fogom megvenni. Nem értek hozzájuk ezért kérdezek. Nem egy 3-4 milliós szakadt vasat akarok venni :D. De köszönöm hogy helyettem is eldöntötted, hogy csoró vagyok.

márc. 5. 14:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint bármi más ha van gazdája, nyílván egy lehelettel macerásabb az alkatrészellátása mint a 3 német riválisnak, de szerintem aki ilyet vesz az pont magasról szarja le.
márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az autószerelő akihez viszem a mostani kocsit az azt mondta, hogy kevés az alkatrész és drága szerelni illetve sokáig tart mire megérkezik. Nyilván nem egy golf amihez az út szélén is találsz valamit. De egy másik ismerős meg az ellenkezőjét mondta és szerinte meg egy egyszerű mint a szög autó és nem lesz vele alapból sem sok gond de ha gond is van akkor is nagy városokba simén tudják szerelni. Interneten is olvasgattam mindenki mond mindent össze vissza. Ezért kérdeztem csak. Tudom, hogy egy autóra költeni főleg ha valaki szereti csak nem akarom magam megszivatni felesleges idegeskedéssel. Tetszik az autó nagyon de azért jó ha nem okoz kissebb agyvérzést ha valamit meg kell csináltatni rajta. Valami olyanra számítok mint egy Audinál amivel ha begurulok a szervízbe akkor nem a fejvakargatás megy hogy akkor most mi ez vagy , hogy kell hozzányúlni.
márc. 5. 19:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Alkatrész árak kb megegyezők a Merci és BMW-vel az Audi ezeknél általában olcsóbb szokott lenni a VAG-csoport közös alkatrészei által.

Az is sokat számít hogy milyen Jag, a Ford technikás, az is-is vagy az új Full Jaguar Ingenium

Viszont szerelhetőségre biztosan nehezebb ez tuti.

Keveset látni az utcán, és még kevesebben foglalkoztak és szereltek ilyet

10 ből 100 szerelő cserélt már mondjuk egy láncot egy BMW-n vagy egy hengerfej tömítést egy Audi-n

De az ilyen ritkább autókkal vagy a fejvakarás és próbálkozás lesz vagy el se vállalja a szaki (tapasztaltam már ritkább autóval, hogy ‘bocsi de ehhez nem értek, és nem a tieden akarok kísérletezni’)

Viszont márkaszervízben biztos értenek hozzá (remélhetőleg)

márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Isti1976 ***** válasza:
100%
Nekem XF-em volt, az XE ugyan az, csak kisebb. Nincsenek típus hibái, az XE-hez kínált motorokkal, megbízhatóbb, mint a legtöbb márka mai túlhúzott kis turbós blokkjai. A futóműve masszív lengőkarokból áll, legalább 100eKm-t kibír minden lengőkar benne és utángyártottban is kapni, fékek stb szintén kaphatók hozzá. Gyári szervíz manuált ebayen pár forintért kapni és átlagos autószerelő ha kell az alapján javítja. Ha mégis márkaszervízbe kell vinned, az nem lesz olcsó, de nekik természetesen minden van hozzá. Szerintem megveheted bátran, ha egyébként tetszik. Mondjuk én inkább XF-et vennék a helyedben, mert alig drágább és nagyobb, az XE-ben hátul kicsi a hely családi használatra, kb mint egy 3-as BMW, de ha ez nem szempont, hiszen pl a 3-as is megveszik, akkor mindegy melyiket választod.
márc. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat! :)
márc. 10. 20:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!