Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz Etz 125 milyen karburátort...

Mz Etz 125 milyen karburátort lehet felrakni az eredeti karburator helyet ami talál minimális átalakításokal?

Figyelt kérdés
Az eredeti karburator kezdi feladni a harcot és az új pedig használhatatlan

márc. 6. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Nem csak fals levegőt szív valahol a motor?

Azt egyszerűbb lenne javítani.


2 üteműt összehangolni ha valami hiba van...nekem kb lehetetlen volt.


Egy működő motorról kellene egy jó karburátor, azt rárakni, megnézni, akkor mi a helyzet.


Bár sz.ptam már elfordult gyújtással is simsonon, mire rájöttem, megzavarodtam félig.

márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
3, ő érti, én is értettem, egyedül te nem érted sosem itt.
márc. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyi hogy egyszer már szét szedtem

És újra ősze ragtam tömítő pasztaval,új Szimeringet ragtam a főtengelyhez és még mindig nem tudom be állítani a karburátort,lehet az is benne van hogy Mz TS 125 karburátor van ralyta(akitől vettem azt mondta be van hangolva Etz 125re)de eredeti karburatort ami nem volt használva Mz Etz125-re azabaj nem lehet kapni azért kérdem hogy nem lehet valami más megoldás valyon

márc. 6. 11:48
 4/5 anonim ***** válasza:

"talál "

Leforditom magyarra.

Passzol!


Bocskorosoknal igy mondjak.

márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szolovjov ***** válasza:
Mostanában egy csomó régi karburátoros motorral van ez a probléma, hogy nem lehet rendesen beállítani. A moslék E10 benzin okozhatja. 2 Simsonom is problémás volt mostanában. Olyan motorok, amik tizen éve nálam vannak, magas szinten karbantartva. Gondolom a jelenség az, hogy túl keveset kap, nincs normális alapjárat. Sőt akár gázadásra torpanthat is a motor, annyira kevés a lecsó.
márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!