Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Purhab, karosszéria gitt,...

Purhab, karosszéria gitt, üregvédő a küszöbre?

Figyelt kérdés

Adott egy 1.0 Swift, emelési pontok 80%-osak, inkább kifele a külsején durván rozsdás és lyukas a küszöb. Arra gondoltam hogy ha 1 műszaki intervallumot kibír az autó, nekem teljesen oké, utána úgyis bontóba viszem. Ez a megoldás érdekelne, mert már nem költenék rá semmit ha lehet, napi 5km használat mellett.


Szóval az érdekelne hogy az alábbi kezelés jó lenne-e 2 évig.


Takarítás rozsdától és daraboktól --> üregvédő (viaszos) --> purhab --> csiszolás --> karosszéria gitt --> csiszolás --> festés --> alvázvédőzés. Ez kijönne 10e forintból és 2-3 óra szabadidőből. Eladni már nem adom el, ha lejár a műszaki bontóba megy a drága.



márc. 12. 21:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem igen.
márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha az első és hátsó futómű felfogatási pontjai 99+%-osak akkor nem gond, vizsgabizosok azt szokták vallatni csavarhúzóval.
márc. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
38%
Engem nem zavar,csináld ahogy akarod, csak qrva nehéz elhinni, hogy a szétrohadt küszöbök mellett, az emelési pontok állapota 80%-os. 😊
márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
purhabot, ragasztószalagot neki, jobb lesz, mint újkorában
márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Mindegy hogy mit raksz alá, bele, rá, az a lényeg, a legutolsó réteg szép fényes legyen!!!! 😂
márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

Persze meg farmernadrág, újságpapír. :D :D

Remélem kivágnak vele a picsába. :D

márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Na, megjött az óvodai gang, ami nem viszi előre a kérdést, de legalább elüthetitek az időt amíg írkáltok. Köszi lányok ;)
márc. 12. 21:41
 8/19 anonim ***** válasza:
43%
Biztos óvodai gang vagyok, mondjuk speciel kocsikat szoktam restaurálgatni. FÉMBŐL bazzdmeg, nem purhabból..
márc. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Akkor csináld a sajátod nyugodtan, én meg majd az enyémet te 🤡
márc. 12. 21:44
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

#8!

Hagyd!

Az a nyomorult, aki az autó küszöböt purhabbal tölti ki, az egyéb aljasságokra is képes. 😥

márc. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!