Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?...

Milyen autót ajánlanátok? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem túl soká lesz pénzem egy új autóra, de magam sem tudom, milyet kellene vegyek. Hangsúlyozom, új autó, semmiképp sem használt.


Kritériumok:

- keret az kb 11-12 millió

- vagy full hibrid, vagy normál benzines/dízel(ha még van), elektromos, meg plugin hibrid nem megfelelő nekem. ha normál, akkor automata váltós

- jó lenne 4 kerék hajtás, illetve magas hasmagasság, előbbihez nem ragaszkodok

- Apple CarPlay szintén jó lenne

- légkondi, ilyesmi alap.


Szóval összességében terepjáró féleség, nem túl nagy, de nem is túl kicsi, Renault Arkana van a családban, az méretek szempontjából megfelelő lenne.


márc. 14. 14:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10: Gondolom mert nem tudja hol tölteni. Ebben az esetben csak plusz teher az üres akksit cipelni.
márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%
#10: A Kia/Hyundai minden csak nem hulladék. Ár/Érték arányban kimagasló autók, hosszú garanciával. Az említett Kia Niro egy kifejezetten jól sikerült, nagyon magasan felszerelt darab.
márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

#11 Elég sok helyen lehet tölteni, ha otthon nem is tudod, leparkolsz valahova ahol pedig mondjuk lehet.


#12 Igen, a robbanó motorok éppen erről árulkodnak 😂 Árukat sem tartják, vajon miért? Van két Hyundai is itthon, az egyiket azért hívták vissza, mert hajlamos kigyulladni és frissíteni kellett a szoftvert, hogy érzékelje a hibát és még kigyulladás előtt vigyed szervízbe. Aztán meg ott van az is, hogy amerikában csomót egy USB-vel el tudod indítani, mert kispórolták az immo-t és a szoftvert egy 8 éves írta 😂 Ismerősömnek cserélni kellett a motorját, mert valami baja volt 😂

márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Pontosan, 11-es. Alapból azt szerettem volna, de mióta költöztem, nincs lehetőségem tölteni.
márc. 14. 21:02
 15/19 anonim ***** válasza:

[link]


"BM: A tizenhat éve bemutatott Kiák és Hyundai-ok 1,4 és 1,6 literes szívó benzinmotorjai igazi kakukktojások a használt piacon. Elsőre jó ötletnek tűnhetnek, mert épp reneszánszát éli a szívó benzinmotor, mi is beleestünk ebbe a csapdába. Az évek során viszont megtanultuk, hogy nem érdemes őket választani, mert kevésbé tartós, bóvli motorok. Ha tippelnem kellene, talán ezekkel volt a legtöbb szavatossági problémánk valaha."

márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide használt autó, amikor én újra volnék kíváncsi.
márc. 14. 21:26
 17/19 anonim ***** válasza:
Gondolom csak arra akartak célozni, hogy kiat/hyundait ne vegyél.
márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

"#12 Igen, a robbanó motorok éppen erről árulkodnak 😂 Árukat sem tartják, vajon miért?"

Ez mi? Melyik autó tartja az árát? Ekkora debilséget ne mondjál már, mert még ostobábbnak gondollak, mint amúgy.


"Van két Hyundai is itthon"

Ahhoz képest, hogy hulládék kettő is van, milyen érdekes.


"az egyiket azért hívták vissza"

Mert amúgy más márkákat nem hívnák vissza brutál súlyos dolgok miatt, ugye? Az ex-Mazdámat azért hívták vissza, mert légzsák nyíláskor a kormány repeszgránátként funkcionált. Akkor már ezerszer inkább gyulladjon ki, minthogy lerobbantsa az arcomat.


"Aztán meg ott van az is, hogy amerikában csomót egy USB-vel el tudod indítani"

Fúha, mert más autókat nem lehet amúgy egy csavarhúzóval elindítani, ugye...? Csak a Kiákat lopják USB-vel a tolvajok, ugye? Getszi nagy kreténség már megint.


"Ismerősömnek cserélni kellett a motorját, mert valami baja volt 😂"

Fúha, valami baja volt? Az durva, na ne. Sosem veszek akkor Hyundai-t, mert soha semmilyen más autóban nem kellett még motort cserélni, csak Hyundaiban.


Akkora bohóc vagy, hogy már sajnálom is, hogy ennyi időt rádpazaroltam, de ezt már sosem kapom vissza az életemből.

márc. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%

#18 Melyik autó tartja az árát? Ekkora debilséget ne mondjál már, mert még ostobábbnak gondollak, mint amúgy.

A minőségi autók tovább tartják árukat, mint a szarok. Ebbe bele se gondoltál? lol


"Ahhoz képest, hogy hulládék kettő is van, milyen érdekes."

Egyiksem az enyém szerencsére. 😂 Ha tőlem függött volna, egyik sem lenne. Majd tulajdonosaik meglátják hamarosan, hogy mi a baj velük.


"Mert amúgy más márkákat nem hívnák vissza brutál súlyos dolgok miatt, ugye?"

De, csak nem hetente olvasol róla 😂


"Fúha, mert más autókat nem lehet amúgy egy csavarhúzóval elindítani, ugye...? Csak a Kiákat lopják USB-vel a tolvajok, ugye?"

Nem, nem lehet indítani csak úgy általában, és igen jól látod.

[link]


"Fúha, valami baja volt? Az durva, na ne. Sosem veszek akkor Hyundai-t, mert soha semmilyen más autóban nem kellett még motort cserélni, csak Hyundaiban."

Egy Toyotában vagy Hondában én ritkábban hallottam, hogy csak motorcserével lehet megoldani valami problémát 😂 Nissan a másik ilyen szutyok, aminél állandóan csak motort cserélnek 😂


"Akkora bohóc vagy, hogy már sajnálom is, hogy ennyi időt rádpazaroltam, de ezt már sosem kapom vissza az életemből."

Jajj ne, most egy szegény kia/hyundai tulajt pofán ért a valóság. Mindjárt sírok miatta 😥

márc. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!