Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ingyenes lesz a jogosítvány...

Ingyenes lesz a jogosítvány szeptember 1-től a középiskolásoknak?

Figyelt kérdés
Azt hallottam 2024 szeptember 1-től ingyenes lesz a jogosítvány szerzés a középiskolásoknak viszont én hamarosan megyek kreszvizsgára, aztán jön az elsősegély ugye amiket én fizetek, majd szeptember 1-től nem kell fizessek a vezetésért? Vagy ha hamarabb végzek mindennel akkor elkezdem a vezetést egy részét fizetem, majd szeptember 1-től már nem kell fizessek, mint középiskolás?
márc. 15. 02:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy facebook bejegyzés nem tekinthető hivatalos bejelentésnek, senki nem tudja, hogy mi is fog abból megvalósulni.

Egyenlőre az is kérdés, hogy egy ilyen elképzelés hogyan vihető át a gyakorlatba.

Pl van az autós oktató, aki abból él, hogy másokat tanít vezetni.

Neki nem mindegy, hogy mikor, és hogyan kapja meg a pénzét, és ha a nem ismert szabályozás olyan lesz, hogy az állami támogatás neki hátrányos, azokat a tanulókat szépen berakják a várólistákra, ahol a létszám is várhatóan felduzzad, és mire sorra kerülnek, már nem is középiskolások.. na olyankor mi lesz?

márc. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha mán állami és ingyenes meg ette a fene.
márc. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Honnan tudjuk, mikor még ők maguk sem tudják? Először azt mondták ingyenes lesz, utána meg azt, hogy csak az elméleti oktatás lesz az, a vezetés + vizsgák fizetős. Mindezt ráadásul facebookon, ami ahogy #1-es is írta, minden, csak nem hivatalos.


De várjá, felhívom a Zorbánt, nagy spanom, megkérdezem tőle.

márc. 15. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Választások előtti mézesmadzagnak tartom, azokat meg ugye nem szokták betartani.
márc. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szokásos dolog öneröböl kifizeti a vizsgázni szándékozo , sikeres vizsga után igényelheti az összeget amit majd valamikor meg kap.
márc. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, végül visszavonták. Csak az elméleti kreszoktatás lesz beépítve az iskolai tananyagba.
márc. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem szabad készpénznek venni, amit elsőre mondanak.


[link]

márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7: Ne finomkodj! Precízen: Egy politikusnak azt sem szabad elhinni, amit kérdez.
márc. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagy hazugság ez is, semmi extra, csak amit megszoktunk már a 200 ingyenélő féregtől.
márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!