Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit ajánlanátok egy kezdő...

Mit ajánlanátok egy kezdő autónak 500ezer alatt?

Figyelt kérdés

Főbb útvonalaim azok Budapest-Székesfehérvár, budapesten a városban, Budapest-Szerbia(Szabadka hétvégente). Mindenképp benzines autót szeretnék ami 4-5 ajtós és bele fér 4 ember és nem vészes a fent tartási költsége.

Van egy pár auto amit válogatam és kiváncsi vagyok a tapasztalatokra (ilyen sorrendben van amire én gondolok)

-Ford focus mk1 1.4, 1.6 (2.0 TALÁN de azt nemtudom mennyire biztos dolog)

-Opel astra G 1.6 (1.4 azért nem mert azt mondják nem a legjobb a pájára de ebben nem vagyok biztos)

-Citroen Xsara 1.4, 1.6

-Daewoo Lanos 1.4, 1.5, 1.6


Köszönöm a válaszokat előre!



#jogosítvány #500ezer forint-ig
márc. 22. 21:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Országbérlet.
márc. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy jó pedelec bringát kapsz ennyiért.
márc. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, ilyen kérdéseknél miért ajánlgat valaki bármit is, aki arra nem veszi a fáradtságot, hogy legalább egy rohadt marketplace-t megnyisson, vagy hahu.hu-t.


2 autóm van, mindkettő rendszeresen karbantartva, műszakin hiba nélkül átmentek, tökéletesen üzembiztos mindkettő.

De 300-nál többet egyikért se tudnék kérni, mert: nem szépek, viszont rozsdamentesek, belsejük koszos.


Tényleg akik az ilyen 2 milliós szarokat hajtják, miért szólnak bele az olcsóbb kategória kérdésibe?


Az már kérdés, ha még nyernék milliárdokat is a lottón, eszembe nem jutna valami 3 hengeres, 50 kilós motorral szerelt félműanyag szemetet megvenni.


(tegnap jöttem egy gépműhelyből, az egyik alkalmazott poénból mutatott pár frissebb hengerfejet....kb nem lesz munkájuk lassan, mert javíthatatlan mind, olyan vékonyak, törékenyek, repednek.)

márc. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"2 autóm van... ...De 300-nál többet egyikért se tudnék kérni"

Akkor Te megnyerted az életet.

márc. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13

Ember… és mikor vetted azokat az autókat ennyiért?

márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!