Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van, hogy 5-600e-ért...

Miért van, hogy 5-600e-ért 98-as béka lámpás Corollákat lehet venni ami egy régi autó és kicsivel többért 2006-os H Astra van szép állapotú, ennyire rossz az Opel?

Figyelt kérdés
márc. 22. 22:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Békalámpás már eléggé szar állapotú ennyi idősen, még ha alapból jó is volt bennük a motor. A japán léte adja el ilyen drágán, ha eladja. Tudom, mert nekem is volt. H Astráról meg hallottam már egy smást, főleg nem jókat. Ennyiért inkább suzukit vegyen az, aki jól működőt akar. Normális autók pedig 1 millánál kezdődnek.
márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

H Astrából annyi van mint a rohadt élet, ezért egy széles ársávban fogsz találkozni velük.


Azt megjegyenz, hogy lehet "kicsivel többér" találni, de egy 700ezres H Astra olyan is lesz. Az 1.2-1.3 alatt nagyon zsákbacska.

márc. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az e11-es corollára gondolsz. Abból már nem sok van. Valamint, ha egy olyat ténylegesen rendbe raksz, akkor lesz egy jó sokáig, jól működő autód.
márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Kicsivel többért?! Nem tudom hol nézted, de 1 millió alatt ütött kopott, lelakott, hibás, csillió km-es, ezredik tulajos, behozott H Astra van. 0,9-1 millió alatt én nem mernék jó szívvel megvenni a kínálat aljából egyet se.

Tekintve, hogy már ezek sem fiatal autók, az első példányok már 20 évesek, nem mondanám kifejezetten olcsónak. Annak ellenére se, hogy még mindig annyi van belőlük, hogy Dunát lehetne velük rekeszteni. A mai napig is tömegesen hordják be őket külföldről is. Öreg Corollából nagyságrendekkel szűkebb a kínálat. Ha valamiből rengeteg van, lehet miből válogatni, az általában nem felfelé hajtja az árat. A piac így működik.

márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a piac így működik okoska, csak kár, hogy baromságokat írsz, de jó szorgalmasan...


Igen kérdező, már a g astrától kezdve az opel átment valami szeméttermelőbe, nagyon szép autók, de megbízhatatlan hulladék a legtöbb.

Hülyegyerekeknek jó púposkodni bennük, anno amikor f astrát hajtottam, jött a seggembe mind nagy arccal, nekik g astra van....

Hát örülj neki te nyomorult, még anyád örökségét is arra fogod rákölteni.

márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Mert az égik van gondolom hypolva. Pontosan azért amiért 800-1 millióznak egy akár milyen 1.9 TDI-vel. A sok barom meg meg is veszi…
márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

H Astra tényleg elég visszalepes volt megbízhatóság terén a G után.


Szomszéd újonnan vett anno G-t.

Soha semmi baja nem volt.

Aztán kijött a H, gondolta lecseréli... Na ennek mindig van valami baja.


Céges autóm is H astra volt pár éve, szintén mindig volt valami nyűgje.

márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Az említett Corollák bot egyszerű, olcsón fenntartható régi kocsik, de már ABS, klima van bennük többnyire. Szoval ha normalisan karban voltak tartva, akkor olcson es tervezhetően, különösebb meglepetesek nélkül üzemeltethető autok.

Ezzel szemben az említett Opelek, bár masszívabb jarművek, de sokkal hajlamosabbak meg becsületes karbantartas mellett is ilyen idős korukra mindenféle meghibasodasokra, es hiaba gyartjak európaban, nem olcsóbb hozzajuk semmi a corollakhoz kepest.

Ezt bearazza a piac...

márc. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ennyire rossz (egy újabb) opel, hanem a corolla mindig ennyire jó volt. Már mint megbízhatóság terén mindenképpen.


[link]


Kérem engedje meg, hogy idézzek egy cikkből!


"2000-ben éppen az Almerának sikerült letaszítania az ADAC megbízhatósági statisztikájának trónjáról az örök elsőnek számító Toyota Corollát."


Tehát nem véletlenül a corolla a legsikeresebb széria autó.

márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8 Ha egy kicsit is értenél hozzá, vagy utánanéztél volna, a békalámpásnak 99%-ában nincs klíma.
márc. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!