Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van, hogy 5-600e-ért...

Miért van, hogy 5-600e-ért 98-as béka lámpás Corollákat lehet venni ami egy régi autó és kicsivel többért 2006-os H Astra van szép állapotú, ennyire rossz az Opel?

Figyelt kérdés
márc. 22. 22:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
10-es,az állitás semiképp sem igaz, mar a 93-as e10-ekben is volt ra opcio. Szóval olyat kell venni amiben van.... 3. Toyota, és 2. Corolla után mondom.
márc. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 Igazad van, a 13 most hahun lévő békalámpás Corollából 6-ban van klíma. Amikor én néztem több éve, akkor is ennyi volt fent klímásból, de 100 nem klímás volt mellette.
márc. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, ha nem sikerült a lenyeget átadni, mindössze azt akartam ide bedobni, hogy a korabeli Corollák ki tudtak elégíteni minden igényt, és ehhez elég a szervizkönyv szerinti karbantartás. Meg mindíg.

Persze elfogyhat egy csapágy, szétmehet a csomiajtónyitó bowden, de remenytelenül sokáig bírja a technika.

márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13 Igen, ez így van, viszont itthon az a jellemző az ilyen hírű autókra, hogy azt várják, hogy csak mennek vele és sosem megy tönkre. Ezt viszont ezek sem bírják. Rendes karbantartás mellett viszont ezek valóban kibírnak akár 30 évet is. Sajnos azért az is sokat elmond, hogy 13 van a piacon jelenleg. És mennyi régi swift ami hasonló, de olcsóbb volt...
márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy azért van csak ennyi Corolla mert ami jó azt nem akarják eladni mert olcsón fenntartható?
márc. 23. 20:38
 16/18 anonim ***** válasza:
#15 Ez akkor igaz, ha sokat látsz az utakon közlekedni. Sokat látsz? Én nagyon ritkán.
márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azért van ennyi, mert a többi már kifingott, elrohadt, bontóba adták. De ez igaz szinte az összes vele egykorú autóra is.
márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Itt egy keveset futott, garázsban tartott, szinte hibátlan állapotú corolla. Svájci(nem dohányzó) orvos házaspáré volt, végig vezetett szervizkönyv.


https://www.youtube.com/watch?v=rR-5yD3cTKo

(3:01)

márc. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!