Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros bukósisak plexije...

Motoros bukósisak plexije tükröződik, normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most először vettem fel egy motoros bukósisakot, és meglepődtem, hogy visszatükröződik benne az arcom. Felveszem, és a plexin visszatükröződik a szemem. Látom a saját szememet motorozás közben? :D Ez így viccesen hangzik, de tényleg érdekelne, hogy ez normális? Minden motoros ezt látja? Köszi a válaszokat.

márc. 26. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem valami gagyi sisakot vettél fel, valamennyire előfordulhat tükröződes, de ennyire nem, mint mondod.
márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Levetted róla a fóliát?
márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jobb kamu kérdést találj ki! Max akkor láthatod a saját szemedet, ha teljesen sík lenne a plexi,mint egy tükör, de mivel íves, sőt pár robógós bukó kivételével meg is van döntve, ezért kizártnak tartom, hogy te a saját szemedet lásd.
márc. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, levettem a fóliát. Nem durván tükröződik egyébként, szóval kilátok, de azért látom a szemem körvonalát is. Talán csak hozzá kell szokni. Drága volt amúgy, egy jó márkát választottam.
márc. 27. 12:18
 5/6 anonim válasza:
Szia, nekem Cassida sisakom van és nagyobb napsütésben én az orromat látom benne... Nem tudom miért lehet, arra gondoltam kicsit nagy lehet talán a sisak és messze van az arcod a plexitől ezért látszik benne, de ez csak egy tipp, amúgy fogalmam sincs miért van ez, úgyhogy csak ignorálom :'D
márc. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megjött a jo idő, elindultam en is.

A közepkatos Skorpion Exo-ban nincs ilyen, most már friss tapasztalatokkal alátamasztva jelenthetem.

ápr. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!