Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon sok sofőrnek...

Magyarországon sok sofőrnek miért ennyire mumus a parkolás, esetleg a tolatás is?

Figyelt kérdés

A hátrafelé párhuzamos parkolás meg pláne tabu, ha van egy olyan parkolóhely ahová így kellene beállni inkább betúrják a kocsi orrát a fara pedig az úton marad.

Tegnap láttam egy sztorit: benzinkúton éppen tankolt valaki viszont épp meghozták az árut a benzinkútra egy kisteherautóval ami leparkolt a bejárat mellé pont úgy hogy aki tankolt előre felé nem fért volna már ki hanem csak ha visszatolat a kútoszlop mögé és megkerüli. Csávó beül az autóba és ki ordít a teherautósnak hogy mégis hogyan álljon innen ki. Az meg vissza ordított hogy miért nincs hátramenet a kocsiban? Mögötte amúgy nem volt senki csak a nagy placc, bőven ki tudott volna tolatni. De többször találkoztam már hasonló esettel, ha tolatni kell kétségbe van esve némelyik sofőr.

Sok sofőrnek miért okoz ekkora gondot egy parkolási manőver vagy egy szimpla tolatás is? Kresz vizsgán, tanfolyamon hogy mentek így át ezek a sofőrök?



márc. 27. 07:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20 as ávh-s besúgó unoka te felvételed semmit se fog érni mert nem hitelesitett kamera és az üzemeltető nem fogja kiadni a sofőr nevét sem egy magánfelvételre hivatkozva.
ápr. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
37%
#20 ki beszélt arról, hogy ez alapvető? Egyébként szerintem ebben a helyzetben ha elkezdenél hápogni egy arra járó rendőrnek, akkor azt mondaná, hogy kerüld meg, mindenki menjen drámázás nélkül a dolgára.
ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%
Meddig fog még élni ez a "megmondalak a rendőrbácsinak" gondolkodásmód?😲
ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#21 Tehát a szabálytalanság az tök rendben van, ha valaki ezt szóvá tesz az ÁVH-s besúgó unoka lesz :D


#23 Szerencsére egyre több autóban van kamera és egyre több felvétel jut el a rendőrökhöz, így egyre több ember fogja meggondolni, hogy adott esetben megpróbál szabályosan közlekedni ;)

ápr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Egyébként szerintem ebben a helyzetben ha elkezdenél hápogni egy arra járó rendőrnek"


Én veled ellentétben nem "hápogok" barátom, hanem szépen megkérném, hogy intézkedjen a szabálytalanul parkolóval szemben, ő pedig megkérné a szabálytalanul parkolót, hogy legyen kedves elállni az útból :)

ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
igen 24 tök rendben van, ha a szabályok nem megfelelőek. És nem azok , ha adott helyen nulla parkoló van egy irodaháznál a beszállítóknak. A te fajtád mikor az volt a szabály, akkor vígan jelentette fel a zsidó szomszédait is mert az volt a szabály.Vagy "feketevágás" volt a tanyán.. Pont az ilyenek miatt tart ott a világ ,ahol , a nagy szabályosok miatt akinek vér nincs a pucájukban odamenni szemtől szembe és elintézni ,mennek a rendőrbácsi segge mögé bújva mutogatni.
ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
25, menj csak oda (mert egész biztos ott fog állni 50 méteren belül egy járőr ez olyan világ) majd elküld a jóédes...nem nem fog, azért kultúráltak, csak azt mondja nem hatásköre, nem az ő területe, éppen más parancsa van stb kifogást fog mondani. Amúgy a közteres dolga ez de azok se szokták vegzálni a dolgozó kocsikat mert általában 2-5 perc úgyis elhajt.
ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!