Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vizpumpa probléma okozhatja ezt?

Vizpumpa probléma okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Vizhofok fixen 100 fokra áll be. Kézikönyv és cartarsak szerint is 90-en kéne állnia,mint a covek. 2 87 fokon nyitó termosztátot is próbáltam. Következőnek jeladot fogok cserélni, de felmérést bennem a vizpumpa hiba is,talán nem tud eleget szállítani. Nem igazodik,nem megy feljebb. Fix 100-101 fok.
márc. 30. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Venti?
márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért próbálok először erzekelot cserélni,mert a ventilátor nem kapcsol. Arra gondolok hogy az érzékelő nem jo,viszont a venti hokapocsolo igen. Azért nem kapcsol,mert a víz 90 körül van,csak az érzékelő mutat 100 körülit. Menet közben venti nélkül simán 90 körül kéne maradnia,de akkor is 100 körül van és ha megállok akkor is,fixen mindig 100 fok.
márc. 30. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kapcsol a venti, akkor az a gond.

De minek cserélgetnél még több alkatrészt próba szernecse alapon? Sok a felesleges pénzed?

Olcsóbban jössz ki, ha mostmár egy hozzáértő megcsinálja

márc. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Latom,nem érted miről beszélek. De kossz a semmit.
márc. 30. 20:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Először mérd ki hogy a venti kap-e áramot, majd magát a ventit hogy egyáltalán működik-e.
márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: De mindenki érti, tippelgetsz, és random cserélgetsz alkatrészeket, mert nem értesz hozzá. Ez a nettó pénzkidobás. De te tudod. Végülis most végigmehetsz a reléken, gombákon, ventin stb. Aztán majd előbb-utóbb jó lesz, vagy nem.
márc. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nem értem, ha minden bizonnyal te se értesz jobban hozzá,mint én,akkor mit magyarázol? A kérdésre nem tudtál válaszolni. Amúgy alap probléma a ventivel, hogy menet közben annak semmit nem kéne csinálnia. Menetszelnek simán hűtenie kéne,a termosztatnak meg 90 fok körül tartania. Ezért próbálok egy érzékelő cserét (3 ezer forint, 5 perc a csere), és ha ez nem válik be,arra az esetre irányul a vizpumpas kérdés, amire választ még nem kaptam.
márc. 30. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!