Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan érdemes rendelni...

Honnan érdemes rendelni felnikupakot?

Figyelt kérdés

Vettem egy felnit amiből egy db kupak sajnos hiányzik. 45mm átmérőjű és szinte sehol sem találok ilyen méretben.. valakinek esetleg lenne bármi ötlete hol tudok ilyen méretben rendelni? Wish és egyéb ilyen kínai cuccokat végignéztem.. Hátha.. De nem.

Előre is köszi



ápr. 3. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A kínai általában nem pont ugyanolyan mint a gyári. Az embléma kidolgozásánál észre lehet venni sokszor a különbséget. Főleg, úgy, hogy a 3 gyári, 1 pedig kínai, iszonyat hülyén nézne ki. Lehet, hoyg egy laikusnak nem túnne fel, de aki ismeri a márkát, látni fogja a különbséget. A saját autómon engem nagyon zavarna.

Ha márkakereskedés sem tud már rendelni, akkor esetleg bontókat érdemes megnézni, hacsak nem valami extrém ritka típusról van szó.

ápr. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha már pótolnám akkor mind a 4re azonos menne fel. Engem is nagyon zavarna hogy nem azonosak.
ápr. 3. 07:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ali,

ha nem találod meg, akkor az már nem az oldal hibája

ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!