Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 16V 1992-2003?

Leviii2 kérdése:

Suzuki Swift 1.3 16V 1992-2003?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónap múlva a jogosítvány elkezdését tervezem és utána nyilván autót venni.

Keret sem nagy, így a swift szóba került

Úgy gondolom eleinte kb 15-20 km-es távokon jelentene segítséget (Megjegyzem hogy nem túlzsúfolt helyek ezek)

Néha 35-40 km max (itt már azért van autó nem kevés)

A lényeg, hogy egy 2003-as 16 szelepes klímás swift így első autónak megtenné? egyedül ami kétséget kelt hogy sokan mondják hogy nem biztonságos és nagyon rohad. Már csak azért is mert így kezdőként fogalmam sincs mire kell figyelni a kocsi alján stb ilyen tanácsokat is elfogadok.

Illetve minden tanácsot is :)


ápr. 5. 18:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Szét vannak rohadva sajnos, a lehető legolcsóbban fenntartható autó az 1.0 Wagonr.
ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnek rohadni. Meg ez a motor szeret szelepszár szimeringes lenni.

De ha találsz egy jó állapotú példányt akkor jó lesz neked

ápr. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

16-vt akarsz azt csak 2002 és 2003 ban gyártották. Előtte csak 3 motor volt:

1.0

1.3 8v (két féle fedeles)

1.6 (sedan)

ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Manager VI lenne a legideálisabb de abból alig van szerintem és gazdás

Meg a glx az alá nem igazán mennék

ápr. 6. 15:28
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
Vigyázz azt 90 % ban cickányok árulják Érden.
ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Mármint? Át verősek?
ápr. 7. 12:55
 7/22 A kérdező kommentje:

[link]


pl ő-t szemeztem ki még pár hónapja (Úgy hogy a jogsi majd csak szeptembertől esélyes xd)

de se alvázszám se semmi

de rendszám alapján pl a km óra állás sem az

meg állítólag ez a pasas már átvert valakit, úgyhogy van benne valami

ápr. 7. 13:07
 8/22 anonim ***** válasza:
Én nem tenném a helyedben
ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#7 Ez nagyon durván túl van árazva. Tuti hogy nem ér ennyit és nem újszerű, ahogy az ára mutatja.
ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

A km óra állást ne nézd. A régi Swiftek 99999 km után átfordul és 0ák lesznek ott. Ezért is nem értem ha eredetvizsgán a képen 65469 km van akkor miért 165ezer van berögzítve. Egyszer már biztos átfordult ahogy nézem, tehát ha valaki rendesebben végig akarja követni akkor ez már 265ezer km. De lehet 365 is.

Alvázszám eredeti szintén ezen eredetvizsga alapján, nem tudom ott mi a furcsa neked.

Az ára tényleg kicsit sok de ugye most még minden elég drága. Ha jól látom a hirdetést Érden van. Ott tényleg sok a tesó akitől nem biztos jó szívvel venne az ember autót. Így lehet én is offolnám ezt az autót ha csak ennyire lenne pénzem.

ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!