Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1.3 16V 1992-2003?

Suzuki Swift 1.3 16V 1992-2003?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónap múlva a jogosítvány elkezdését tervezem és utána nyilván autót venni.

Keret sem nagy, így a swift szóba került

Úgy gondolom eleinte kb 15-20 km-es távokon jelentene segítséget (Megjegyzem hogy nem túlzsúfolt helyek ezek)

Néha 35-40 km max (itt már azért van autó nem kevés)

A lényeg, hogy egy 2003-as 16 szelepes klímás swift így első autónak megtenné? egyedül ami kétséget kelt hogy sokan mondják hogy nem biztonságos és nagyon rohad. Már csak azért is mert így kezdőként fogalmam sincs mire kell figyelni a kocsi alján stb ilyen tanácsokat is elfogadok.

Illetve minden tanácsot is :)


ápr. 5. 18:23
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

13/20


Nyugodtan le lehet pontozni, engem aztán nem érdekel. Segíteni akartam neki. WagonR-ből hamarabb talál normálisabb és vállalhatóbb állapotút, mint a szétrohadt Swiftből.

ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
13/20 voltam.
ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!