Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges lenne szegény...

Lehetséges lenne szegény embereknek jó áron olajcserét csinálni otthon vállalkozásként?

Figyelt kérdés
Az anyagáron nem keresnék semmit, csak egy fix alacsony díjat számolnék fel a munkára, ezzel segítenék a szegényebbeknek az autójuk karbantartásában és megélhetési forrás is nekem.
ápr. 9. 18:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Én örülnék egy ilyen lehetőségnek.
ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom , adózni kell , szükséges géppark ismertség ajánlás , a csóri maga megteszi otthon ingyen . Elterjed hogy szolga vagy . A maradék nemnormális ott fog követelni hogy elbasztad ezt azt fizesd ki, vagy 15 ezerért lakatold ki Lakatos guszti fosát .. .Nem vagy képben de jótékonysági gála sem . Nem csak moci olaj a váltó vezérlés kormánymű barmi cserés hibás lehet bárki verdáján .
ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mad Max2 ***** válasza:
100%

A hatóságok nem nagyon örülnének. Mert hát a adókat be kell fizetni a szabályokat be kell tartania mindenkinek.


Amugy rengeteg ember csinálja ezt a sufniszereléses történetet,nem te találtad ki 😉

ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
#3 Tudom, de vállalkozásként adózok. Mik a szabályok? A leengedett olajat leadnám ilyen leadási ponton Molnál.
ápr. 9. 19:15
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#4 Az a baj hogy ha törvényesen akarod ezt csinálni, rogyásig kell fizetni az ilyen-olyan adókat és egyből nem érné meg "olcsó" áron. Üdv 2024 Magyarországján.
ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Rettentően nem vagy tisztában egy vállalkozás kiadásaival, meg a tevékenységed járulékos költségeivel sem.
ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

#4



Hogy ilyen jellegű tevékenységgel vállalkozz, kell hozzá autószerelői végzettség először is. Plusz lakóövezetbe már nem adnak ki műhelyengedélyt (max ha van ismerősöd és fizetsz). Tehát a hely is kérdéses.

ápr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent szabályosan akarsz csinálni és még meg is akarsz élni, akkor semmivel nem leszel olcsóbb, mint a többiek...
ápr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
72%
16 éven aluliak nem használhatják az oldalt.
ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem a szegényeknek vagy nincs is kocsijuk vagy valami régi, amiben még maguk is házilag kicserélik az olajat. Újabb autóknál divat hogy mindent szervizben kell csináltatni, mert egyszerű olajcsere után is valamit számítógépen babrálni kell. Még olyat is hallottam, van hogy motorháztetőt is csak szervizbe lehet felnyitni, igaz ez már valódi luxusautónál.
ápr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!