Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Más is fogott ki rossz vezetés...

Más is fogott ki rossz vezetés oktatót jogosítványszerzésnél?

Figyelt kérdés

Milyen volt?

Mi volt a probléma?

Végig csinálta vele az egészet?


Én sajnos kifogtam egy idős, szenilis, morgós, veszekedős bácsit, akit egyszer le akartam már cserélni csak visszakönyörögte magát.

Utána persze ugyan ilyen maradt, de már vizsga elött vagyok úgyhogy kibírom valahogy.



ápr. 10. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem ordibált mindig ha bármi kis hibát csináltam, de azon kívül jó volt. Szerintem nagyon ritka a nem veszekedős oktató, megvénült szoknyavadászok ezek.
ápr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy idegbeteg f.szt. Át is mentem máshoz ahol rögtön le is vizsgáztam. Ő szolgáltáltat és te pénzedből él(ne).
ápr. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bazaltkaroly ***** válasza:
100%

Nekem az első ilyen volt anno. Panaszt tettem a főnökénél, és kaptam egy másikat. Nem jó egy idegbetegnél tanulni, mert kihatással lesz a vezetésedre. Folyton szorongani fogsz, már akkor is, ha egyedül fogsz vezetni. Ismerek ilyet.

Nyugodtan szólj, vagy válts iskolát. Ne felejts el, hogy te fizetsz neki, nem is keveset, ezért alap dolog elvárni, hogy emberségesen beszéljen veled. Ha nem hajlandó változtatni a modorán, akkor pattanni kell máshoz.

ápr. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagy mértékben befolyásolja a vezetésedet, minél hamarabb váltani kell. (Oktatót is.)
ápr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el gázabb ha kifizetsz egy valag pénzt feleslegesen.

Több ismerős volt így, hogy oké leszenvedi. 80%-ban az volt, hogy két és félszer annyiba került a jogsi mert végül csak másik oktatóhoz kellett átmenni.

Nagyon sok olyan van aki nem tud oktatni.

ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!