Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bicikliseknek nincs félelemérz...

Wcpumpa01 kérdése:

Bicikliseknek nincs félelemérzete az úton nyugodtan tekerni?

Figyelt kérdés
az út mellet ott a széles járda miért nem jobb ott tekerni?? nem kell körforgalomban szenvedni, akadályozni az autósokat meg lámpákat sem kell megvárni mert épp piros.. én biztos nem mernék, oké ahol nincs járda megértem de ahol van akkor miért jobb az út mellet szerencsétlenkedni? (Miskolc)

ápr. 16. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, régen valahogy képes volt együtt élni gyalogos, kerékpáros, autós. Felénk soha nem volt abból baj, ha a járdán tekertünk, már amikor volt egyáltalán. Ma meg mindenki önző és úgy van vele, hogy legalább a saját területén hagy mondhassa már nagy pofával, hogy az az övé.
ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Azt meg nehogy sérelmezd már, hogy kismamák babakocsit tolnak a járdán. "


Látom szövegértelmezés zéró és csak az ugatás megy. Nem azt sérelmezi, hogy babakocsit tolnak a járdán, hanem azt, hogy legyen a járda bármilyen széles elfoglalják azt, leszarva hogy mások is léteznek rajtuk kívül.

ápr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
10: "Azt meg nehogy sérelmezd már, hogy kismamák babakocsit tolnak a járdán. Az ÖVÉK!" - Sokszor van, hogy gyalogosként sem lehet kikerülni őket, sőt a szembejövőknek sem hagynak helyet, ők csak félreállva, fűre lemenve tudják kikerülni ezeket az "anyavagyok" típusokat. Ezzel van a probléma, nem azzal, hogy a járdán mennek.
ápr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnos rá vagyok kényszerülve a járdán rollerezésre a munkám miatt. Olyan elérhetetlen, eldugott helyen van, hogy nem tudom máshogy megközelíteni, egy nagyon forgalmas főút van mellettem. Persze, 10-12km/h-val haladok, csengetés nélkül, hiszen alapszabály hogy a kerékpáros és a rolleres a járdán csak vendég, inkább meg szoktam várni, míg egy kapubejáróhoz érnek az előttem sétálók és úgy kerülöm ki őket vagy leszállok róla és sétálva kerülöm meg őket. Soha nem volt konfliktusom ebből 4 év alatt, inkább hamarabb szoktam elindulni, hogy ne kelljen sietni és a késés sem olyan releváns a munkámban.


Nem minden bicajos őrült.

ápr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"csengetés nélkül" na az ilyenekkel van a baj. Azért van a csengő, hogy használd.
ápr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!