Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet hogy tényleg hengerfejes...

Lehet hogy tényleg hengerfejes lett az autóm?

Figyelt kérdés

Leszögezném, nem igazán értek hozzá, ezért szeretném kérni, hogy aki tud érdemben válaszolni, magyarázza is el, köszönöm.

Egy bmw 318i-m van, egy ideje már ette a hűtővizet, de én azt hittem csak lyukas a tartály. Nemrég viszont elkezdett lefulladgatni, ha nem adtam gázt, nem nagyon tudta tartani az alapjáratot fordulatszámban. Mostmár ott tart, hogy 1. és 2. sebességben és néha harmadikban is, van hogy kb 6-8 literrel többet mutat a fogyasztásmérő mint eddig, van hogy pl 0-n megragad egy kis ideig.

Már biztos hogy el kell vinnem szerelőhöz, ez nem is kérdés, istenigazából az lenne a fő kérdésem, hogy ebben az állapotban kb mennyibe kerülhet a javítás.

Előre köszönöm a válaszokat, szép napot



ápr. 17. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
216 ezer.
ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olajszint megelkedett? Olajat fogyasztja? Sokminden okozhatja ezt, nem feltétlenül van köze a vízfogyáshoz. Azért érdemes lenne a vízfogyást is kezelni, nehogy véletlen elfogyjon, felforrjon és hengerfejes legyen tutira.
ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az olajat őszintén nem néztem, de a hűtővizet kb minden 2.-3. indulásnál újra kell tölteni, és nem melegszik. Hallottam ilyet is hogy hengerfejnél melegszik az is.
ápr. 17. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem minden esetben melegszik.

De ha ennyire fogy a víz és sehol nem folyik ki akkor bizony hengerfej tömítés csere.


Otthon aprópénzért kivitelezhető, szerelőnél nem tudom mennyi.

ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!