Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megnyúlt vezérműlánc miatt...

Max Steel kérdése:

Megnyúlt vezérműlánc miatt lehetséges, hogy nem indul a kocsi?

Figyelt kérdés

Alany Ford mondeo mk3 1.8 benzin.Nem indul, önindító teker. Akksi, generátor, üzemanyag szivattyú, gyertyák jók.

Radugtuk a gyújtókábelre a gyertyát nem ad szikrát. Szervizbe kicseréltek a trafót igy se jo. Azt mondta lehet főtengely holtpont jeladó vagy a megnyúlt vezérműlánc miatt

Lehetséges lenne hogy a lánc miatt nem indul el a kocsi?



ápr. 28. 14:34
 1/6 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Mert volt korábban baja a láncnak?
ápr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ad szikrát az nem a lánc miatt van, ha amúgy forog a motor
ápr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, más a baja.
ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az a baja. Ha nincs szikra, akkor valami elektronika lehet meghalva. Diagnosztizáló szakember vissza tudja követni miért nincs szikra.
ápr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem volt baja a láncnak, még csörögni se hallottam se hidegen se melegen. Valószínű valami elektronika, csak gondoltam megkérdem itt hátha van aki jobban ért hozzá mert gyanús volt nekem hogy azt mondja a szervizes a lánc miatt lenne. Persze vezérlés cseréből jó pénzt lehet keresni, de nekem nyilván nem éri meg ha amúgy jó még.
ápr. 28. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 A szakember is azzal kezdené, hogy végignézi az összes biztosítékot, megcseréli az ugyanolyan reléket, hátha a relé csinálja a hibát. Mindig ilyen esetben ezzel kell kezdeni. Aztán utána menni tovább komolyabb elektronikai munkára, amihez érteni is kell.
ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!