Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért idegbetegek a magyarok...

Miért idegbetegek a magyarok közutakon?

Figyelt kérdés

Alapból megvan ez a hangulat Magyarországon, elég, ha elmegy bevásárolni az ember, de mikor vezetnek, ez megsokszorozódik, és mindenki agresszív, mindenki kemény, persze az autó biztonságában, de mikor már ki kéne szállni, kaka, meg pisi lenne általában.

Tipikus sztori, körforgalom, ha elé vágsz a bentlévőnek, ő dudál, ha pedig megvárad, a a hátad mögött lévő dudálgat, mert szegény annyira siet, hogy masodpercek miatt kiakad, de hogy hova, azt nem tudom. Többnyire a halálba, mert ugye ezek azok, akik indokolatlanul előzgetnek is, aztán beértek a városba, és ott vagytok egymás mellett.



máj. 12. 02:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
61%

9. Ez meg van például olaszba is hogy fél méterre vágnak be és mennek tovább.

Ezért senki nem okoskodik ott, hanem haladnak.

7. Már pedig az autópályákon kívúl szinte semmit nem csináltak.

Persze te tudsz egy kettőt mutatni gondolom.

Levan pusztulva vidéken minden.

De budapesten se csinálnak utakat hogy normális legyen a közlekedés , csak korlátoznak mindent.

Bezzeg felcsút meg a hatvanpusztai birtok az épül, szépül.

No meg a stadionokra is van pénz.

máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó megfigyelés, rengeteget autózom és én is ezt tapasztalom. A miértjét nem tudom. Nálunk ez a divat, ez terjedt el. Sokan szerintem úgy vannak vele, hogy látják hogy valaki f*szkalap, akkor én is játszatom nyugodtan, büntetlenül a Janit az utakon.

A kedvencem, amit itt is írtam régebben, mikor a mellettem lévő buszsávban a "BUSZ" kiegészítő lámpa szabad jelzésre vált, a busz el is indul a külső sávban. Az én sávomban továbbra is piros, személyautóval állok, várok türelmesen, de a mögöttem álló nyugdíjas öreg néni a Suzukijában beletenyerel a dudába és látom, hogy mögöttem tombol, hogy én méiért nem lövök ki. Az a szomorú, hogy észre sem veszi magát, hogy ki ül fordítva a lovon. Csak az számít amit ő gondol, minden más le van szamócázva. Ugyanígy ha valaki siet, akkor ő siet, nem érdekli a másik, akkor sem ha annak van elősbbésge, majd fékez, ő nem fog, hiszen ő siet és ő sokkal fontosabb mint más "pórnép".

Amúgy autón kívül is sok az irigy, rosszundulatú ember, csak jobban tudják leplezni. Szemben mézes-mázosak, de amikor van rá lehetőségük, pláne a hátad mögött meg beléd rúgnak. Szomorú, de ezek szerint alapből ilyenek vagyunk... vagy nem tudom mi a konkrét kiáltó ok. Tisztelet a kevés kivételnek.

máj. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

#10. A “bevágsz” szóval volt a bajom. Bevág; Tehát vagy bambul, nem figyel és úgy megy be valaki elé, vagy szándékosan egy agresszív barom(tehát ő se különb semmivel).

Vezetni nem csak annyiból áll hogy tudod a kreszt, vagyis sokak szerint ennyiből áll, ezért sincs vezetési kultúránk.

máj. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
15%

Tehát bevágsz a másik elé és Ő a szar mert nem nézi el jó szemmel?Kész vicc,te beszélsz arról hogy a másik agresszív közben ugyanakkora vagy nagyobb tapló vagy.

Remélném hogy ez is egy rage-bait troll kérdés de sajnos rengeteg ilyen legalja ember van mint kérdező,az ilyenek vannak a legnagyobb hitben hogy ők soha nem csináltak semmi rosszat,ők az atyaúristen mindenki más a köcsög

máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Jezusom, de felre ertette mindenki ezt a korfolgalmas sztorit. Nem vagok be senki ele, es nem bambulok, csak egyszeruen, sehogy nem tudsz megfelelni egy ilyen helyzetben nehany idegbetegnel. Nyilvan nem vagok be senkibele a korforgalomba, es veletlenul se bambulok, amint lehetosegem van, rogton megyek, de nyilvan, ez a hatam mogott levo idegbetegnek nem felel meg, es azt varja, hogy bevagjak masok ele.
máj. 12. 09:22
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Mert sajnos a magyarok többsége rasszista és agressz
máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Agresszív eés ez meglátszik az utakon is sajnos
máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 hypno ***** válasza:
64%

#15


A vezetés eleve egy stresszhelyzet, mert extra figyelmet igényel.


A közlekedők az emberek általános lelki állapotát felnagyítva tükrözik vissza.

Ugyanezzel találkozol a boltokban is. Amikor már ketten állnak egy pénztárnál, a harmadik már elkezd sivalkodni, hogy mikor nyitnak még egy pénztárat.

máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert mindenhol máshol is azok, ellenben az utakon nem kell tartani a következményektől
máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
41%

Én nem tapasztaltam ezt.


Van pár idegbeteg, nyomulós fax, de ez szerintem max. 10% lehet.


Körforgalomban még talán sosem dudáltak rám, lehet hogy azért, mert jobban fel tudom mérni, hogy mi az ami még belefér.

máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!