Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A gumisok a 4 évszakos abroncs...

A gumisok a 4 évszakos abroncsok miatt emelték az egekbe az árakat?

Figyelt kérdés
A 4 gumi cseréje szereléssel, centírozással 15-20 ezer Forint. Ennyire lecsökkent a forgalmuk a 4 évszakos gumik miatt és ezt próbálják behozni?
máj. 18. 12:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Infláció volt/van mindenhol.
máj. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, hogy a barlangban, ahol élsz, nem érzed az inflációt. Azonban odakint, a nagyvilágban minden drágább.
máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Volt egy hasonló kérdés,néhány hónapja,akkor sem értettem ezt a 15-20 ezer ft-t.Nekem most tavasszal 8 000 volt a négy felnin a gumicsere.
máj. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%

#3 Nekem meg decemberben 15.500 most pedig 20.000 volt.

2017+ben volt 8.000 a szereles. Pedig mindig mashol csinaltatom, nem egy gumishoz jarok.

máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
És mégis mi a sok 15-20 ezer forintban 4 gumi cseréjéért?
máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Én még a 8 ezret is sokallom...már tervezem egy ideje hogy szerzek egy garnitúra felnit,aztán majd én cserélgetem magamnak.

Egyébként ugyanahhoz a gumishoz járok már vagy 20 éve,és számlát sem szoktam kérni,de az ár nem pofára megy,jól látható helyen ki van függesztve az ártábla.Vidéki nagyvárosban élek.

máj. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
15 perc munkára? Ne viccelj már, valaki egy nap nem keres annyit.
máj. 18. 14:24
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

#7 Nem 15 perc négy gumi cseréje.


Mellesleg nem értem hogy 2024-ben hogyan léteznek még mindig olyan emberek, akik szerint szakmunkában az időt kell megfizetni. Nőj már fel, nyisd ki a szemed és gondolkozz, mielőtt hülyeséget beszélsz.

máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Annál többet, még sose voltam ott. Ez egy betanított munka hiába vergődsz. Egy kuszlik kell hozzá, emelő, szerelő és centírozó gép, ennyi. De te hagyd magad továbbra is hülyének nézni. Cseréltesd a gumikat évi 2x téli-nyárira. Nekem jó a 4 évszakos, így 5 évente 1x látom a gumist.
máj. 18. 17:10
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

#9 "Egy kuszlik kell hozzá, emelő, szerelő és centírozó gép, ennyi."


Ezeknek az összértéke 10 millió forint. Neked vannak ilyen eszközeid? Nincsenek. Ha lenne, tudnád őket használni? Nem tudnád.


Na, akkor most használd kicsit azt az alulméretezett buksidat és gondold át még egyszer, hogy miért is fizetsz valójában. Segítség: nem az időért.


Én meg továbbra sem fizetek semmit, én veled ellentétben megcsinálok mindent magamnak. Látod, nekem nem 25-20 ezer forint egy gumicsere, mert én meg tudom csinálni magamnak. Te nem. Ezért fizetsz. Hoppá, véletlenül elárultam a választ a kérdésemre. 🤭

máj. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!