Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Bicikli vs autó. Veletek...

Bicikli vs autó. Veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Nem a legjobbak nálunk az utak, főleg azokon a részeken, ahol a biciklistől "elvárják", hogy közlekedjen. Hullik szét, tele kátyúval, igazából nem lehet rendesen jobbra tartani. (Meg ugye nem is szabad túl közel húzódni a szegélyhez, mert az szintén veszélyes és már a KRESZ is úgy írja, hogy biztonságos távolságot kell tartani a járdától) Kerültem volna ezeket az úthibákat, úgy, hogy nem húzódtam túlságosan balra, erre duda mögöttem, majd mikor mellém ér rám ordít, hogy húzódjak már le! Ez nekem annyira rosszul esett, ráadásul tempóval is mellőzött... Ha autóval vagyok és kerékpárost előznék, de jönnek szembe én ki tudom várni, hogy előzhessek. Találkoztatok már hasonló tirpákkal? Lehet ez ellen tenni valamit?

2015. júl. 21. 17:11
1 2 3 4
 1/32 Tomcatters ***** válasza:
89%
Ilyen velem még nem fordult elő..., de ha lett volna nalam egy szatyor záptojás az arcába vágtam volna az biztos... bunkója...
2015. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
Tahó !!!
2015. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hát én annyira meglepődtem, hogy hirtelen még egy káromkodást sem tudtam hozzávágni :(
2015. júl. 21. 17:22
 4/32 Tomcatters ***** válasza:
100%
Majd legközelebb.. ha lesz,de ne legyen :)
2015. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos vannak tahók az utakon függetlenül a közlekedési eszközüktől, ne vedd magadra.
2015. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
62%

ez is a zsiráfok sara

ők minden baj forrása

2015. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele! Sajnos ezek az emberek olyan széles egóval közlekednek, hogy mindkét sávot igénylik.
2015. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem veszem én ezt magamra, csak az ilyen barmok miatt történnek legtöbbször balesetek. Mi van ha ijedtemben beborulok alá? Meg általában jár nekem a kezem, öklöm ha biciklivel vagyok és az autósok tudomást sem vesznek rólam, csak most valahogy ez olyan hirtelen volt, hogy nem tudtam elküldeni az anyjába... Tény, hogy néha érdekesen közlekednek a biciklisek de én autóval tudok rájuk vigyázni, már alapból úgy közelítem meg őket. De ez most kiakasztott.
2015. júl. 21. 17:59
 9/32 anonim ***** válasza:
63%

Meghallgatnám a másik oldalt is.

Pl lehet, hogy már javában előzött, amikor te jó bringáshoz illően kivágódtál balra, minden előrejelzés vagy hátratekintés nélkül.


Ha így volt, akkor te voltál a hülye, nem ő.

Bringásként minden egyes kerülésnél vagy irányváltoztatásnál hátranézek, mert nem hiányzik, hogy letaroljon valaki hátulról.

2015. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Parasztok mindig vannak. Ha nagyon zavarja, hogy előtte mész, akkor előzzön meg (tuti van rá alkalom).
2015. júl. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!