Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért bűntett a rendőr a...

Miért bűntett a rendőr a fólia miatt?

Figyelt kérdés
Az autóm körbe van fóliázva és akár hányszor megyek Dunakeszi,Göd, Vác között mindegyik rendőr megakar büntetni a fólia miatt vagy a másik verzió hogy lekell vennem. Persze én erre csak azt felelem hogy oké haza megyek és leszedem. Igaz 15%-NÁL sötétebb a fólia de van róla papírom meg műbizonylatom hogy engedélyezet. Nem lehet ellene vmit tenni hogy ne baszogasanak. Köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 5. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden ablakon lehet fólia, kivéve a jobb és bal elsőket, mivel ott a határérték olyan pici %ot enged, hogy a gyárilag színezett üvegre már nem mehet (szinte minden kocsinak színezett picit) Ha megvan a műbizonylat, semmit se szólhat kivéve a két első oldalsó ablakon ha lát fóliát, arra. Mivel arra szabályosan nem szólhat műbizonylat, matricát se tesznek a fóliások azokra az ablakokra.
2010. nov. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
magyarul jobban járok ha leveszem és teszek fel egy jóval világosabbat?
2010. nov. 5. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
azért mert a kedves rend örei nem tehetnek a saját kocsijukra igy hát más se te tegyne rá nehogy már a más kocsija jobban nézzen ki mint egy rendöré!!!
2010. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akinek fogalma sincs rólla az minek szól bármit is?


Csak hogy a kérdésre válaszoljak: Addig fóliázhatod le az autót ameddig az a forgalom többi résztvevőjét nem akadályozza. Azt hiszem az első és a hátsó szélvédőt tilos fóliázni mert ha le lenne, akkor a mögötted levő autó nem lát át az autódon... Egyéb iránt úgy fóliázod az autót ahogy akarod.

2010. nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van műbizonylat akkor a büntetés sem lenne jogos, szerintem.

Nincs megszabva, hogy a bizonylat melyik fóliákra szól? vagy csak matrica?

2010. nov. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

15:41

háát te borzasztoan értesz hozzá

Ha egy auton van sportkipu vagy folia egyböl azzal jönnek azok a szerencsétlenek hogy mübizonylat, mübizonylag...

Ha meg van mübizonylat akkro meg addig kötekednek míg meg nem büntethetik... szánalom

2010. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kötekedés csak arra jó, hogy felmérjék, mennyire lehet behúzni téged a csőbe. Ha határozott a kiállásod akkor nem fognak szivatni,A műbizonylatot el kell fogadniuk.
2010. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Műbizonylatom van a két első ablakomról is ez a baj. A kiállással nincs baj nálam mert akkora balhét csináltam egy ellenőrzésnél hogy leakartak tartoztatni ott helyben. Az ok közsérelem lett volna. NEM TOM MIRE???? Csak annyi hogy felemeltem a hangom mert 11:20 körül állítottak meg és 12:04 kor mehetem el a helyszínről egy 20.000 Ft csekkel a valagamban. A kipufogóra télleg nincs bizonylat semmi papír semmi csak számla. De szerintem jobban járok ha leszedem a fóliákat nincs mit csinálni úgyis szopatni fognak Mind1 köszi azért válaszokat. Azért jó érzés hogy valaki „mellettem” van :D
2010. nov. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!