Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen típusú használt autóba...

Milyen típusú használt autóba érdemes invesztálni?

Figyelt kérdés

igazából nem vagyok otthon autó témában

amit tudok, hogy suzukit és renaul-t nem szeretnék

2004-esnél öregebbet se ha nem muszáj és maximum 1.2 millió ft-om van rá

melyik típus fogyaszt kevesebbet?mennyi futott km nem számít még soknak?apró hibával megvennétek egy kocsit?benzin vagy dízel?


2010. nov. 5. 23:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
suzuki
2010. nov. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a kérdés nem egyedi, sok ilyennel találkozol az oldalon.


Nem típusfüggő hogy melyik fogyaszt kevesebbet :)

Minél kisebb a motor annál kevesebbet fogyaszt. A kisebb benzinesek inkább városba valók, mert az autópályán már nagyon pörögnek, így amit városban behoznak fogyasztást, ott le is adják :)


Tehát kérdés milyen terepen használnád inkább (város, országút, autópálya) és hogy milyen távra tervezel?

Hogy végleges autót akarsz 2-5 évre, vagy csak tanuló autónak kellene és ha már jól megy a vezetés el akarod adni és venni egy másikat?

2010. nov. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát városban meg országúton lenne használva, autó pályán max nagyon ritkán

és egy 5-6 évig nem szeretnék másikat(illetve szeretnék, de mód nem lesz rá:D )

2010. nov. 6. 12:44
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Azt írtad hogy Renaultot meg Suzukit nem szeretnél... Pedig ezek lennének ilyen paraméterekkel a legjobb választások. Swift, Renaul Clio, esetleg Fiat-... :) Ezekhez van sok alkatrész / szerelő. Fenntartható szerethető autók :)
2010. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Német-japán autó, esetleg koreai. A többi megbízhatatlan vacak.

És csakis benzin!

2010. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
utolso nem mond hülyeséget!
2010. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

szia!


6-7 körüli stilot kapsz ennyipénzért 1.2est esetleg 1,4eset 6sebbeségges váltóval elég jól mennek a pályán is és városba is. Dizelt NE vegyél én is csak ezt mondom, mert a használt dizel az nagyon lutri. :)


Például: [link]


Ha családi autó kell akkor inkább 5ajtós :)


OFF: plz az autó fikázást hanyagoljuk tanácsot kért, én adtam pont. Nekem is ilyen autóm van és az asszonynak is, az enyim egy 3ajtós 'abarth' 2004ből van benne ~210e km és semminek semmi baja. Az asszonyé egy 3ajtós 1,2es ~120e km 2002 ből ennek sincs semmi baja, leszámítva egy két alapbetegséget.(Hidegeben rossz akkuval kamu hiba üzik. Egy új akku és minden megy tovább. )

2010. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
1.2-es opelt ajánlanék
2010. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs ha azt mondom hogy INVESZTÁLNI egyikbe sem mert az autóvásárlás régóta nem rentábilis üzlet!Pedig az invesztálás annyit jelent hogy a befektetett pénzednek hozama várható.Sajnos az átiratással járó irreálisan magas költségek ezt lehetetlenné tették.

Hogy milyet érdemes megvenni??Ebben aki Neked tuti tanácsot tud adni az valamit tud!!Mivel szerintem nem lehet jó tippet adni.Bizzál meg valakit aki ért kicsit az autókkal és vele menjél el válogatni.Roszz autó manapság nincs csak elhanyagolt!Annyira globális az autóépitési biznisz hogy a koreai autóban van angol alkatrész és forditva!

Tehát ha nem értesz az autóhoz akkor a csupáncsak innen kapott instrukció kevés lessz a jó döntés meghozatalához.Természetesen tanulni és tanulságos dolgot hallani itt is lehet,de az kevés!!!

2010. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
vegyél bmwt az az igazi. olcsó alkatrészek, olcsó biztosítás, különadó, mégjobb fogyasztás, és lehet vele rajoskodni.
2010. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!