Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja? 1995-ös...

Mi lehet a baja? 1995-ös Daewoo Nexia autómban télen nem működik a fűtés! Nyáron vagy enyhe időben jó. Hol keressem a hibát.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 20:33
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szeva nem tudom meg oldodott e már a fűtés problémád.Nekem is Nexiám van.Ezekben az autókban már nincsen fűtés csap mint a régi tipusokban pl/lada ,skoda/Itt egy kis ajtót,lamellát mozgatsz a karral.A kék irányban elzárja a meleg levegő útját a piros irányban pedig fordítva.Ha nincs fűtésed sajnos ki kell szerelned a fűtő radiátort mert eldugult és nem enged át a vizet.Nem nehéz kiszerelni csak légy türelmes és egy szerelö akna is jol jön.Ha kint van meg probálhatod kimosni vizköoldoval vagy sosavval.Egy gumi slagot huz rá a kimenö oldalra és a maratás után nagy nyomással mosd át többször hideg és forrovízel hogy a nyomás kihozza belöle a koszt,vizkövet.Egy új hütö ára 23000 forint megéri kimosni.Sok sikert
2009. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Saffet válasza:
lehet csak ki kéne cserélni a fűtőmotort:D nekem is nexiám van, -8 fokban 1 percet beindítottam egyből fel a fűtést és csók, 2 perc után már kényelmesen pólóban autókázom:D
2011. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!